Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek ez milyen mélyláda?

TomThunderbolt kérdése:

Szerintetek ez milyen mélyláda?

Figyelt kérdés

Én terveztem és nem tudom hogy megfelelne-e ha tennék bele két darab ilyet: [link]

Vagy: [link] ilyet.

Szerintetek meik mennyen bele meg egyáltalán hogy szólna? Ja és hol találhatok beépíthető aktív erősítőt?



2012. márc. 9. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
és hol a láda?
2012. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sorry pont most jutott az eszembe :D

[link]

2012. márc. 9. 22:56
 3/7 A kérdező kommentje:
NA?
2012. márc. 9. 23:08
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Ez neked a terv???

Beszarok a röhögéstől. :D

A ládatervezés nem azt jelenti, hogy paintben színes vonalakt rajzolsz, hanem, hogy a hangszóró paraméterei alapján kiszámítod a pontos méretezést.

Habár lehet SAL hangszórókhoz egy ilyen rajznál többet nem is érdemes foglalkozni. :D

2012. márc. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a komoly válaszodat!De én segítséget kértem nem parodizálást....!
2012. márc. 10. 03:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Olvass el egy pár szakkönyvet a ládatervezésről és utána próbáld meg mert ha csak vaktában építgetsz akkor nem lesz jó az eredmény!
2012. márc. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gepzene ***** válasza:
Ez tényleg fos. Inkább rendes TL 180 fokos törésekkel, hajlított kanyarokkal! Sokkal egyszerűbb. Agyam elszáll. Ja, és csőhossz lambda per négy kellene legyen, ahol lambda az alsó határfreki hullámhossza. Van otthon googlétok? :)
2012. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!