Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360-hoz megéri még venni...

Xbox 360-hoz megéri még venni controllert (hogy 2 legyen), HDD (4GB-som van és jó lenne bele, letölteni, feltelepíteni ilyenek), vagy várjak, míg jön az új generáció (már felesleges beruházni)?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy megvegyem ezeket, vagy várjam az új konzolt és tegyem félre ezt a pénzt(egy új controller, meg egy hdd kb 30k)?


Megéri megvenni?


Ha kijön az új, akkor a régire még fognak kiadni játékokat?


(Arra is gondoltam, hogy ha -hírek szerint- a microsoft le akarja állítani a használtjáték-kereskedelmet, akkor kb 2x annyit kell költeni egy játékra, mint most, hogy nem is új X-et veszek, hanem egy PS3-at, csak akkor az megin 3 évig tudom használni, mer jön a 4, az Xboxot meg 5-8 évig is akár.

De ez már nem igazán tartozik a kérdéshez, de azért érdekel, hogy ti mit gondoltok erről?)


2012. márc. 11. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem az MS (csak) akarja leállítani a használtjáték kereskedelmet, hanem a kiadók, ezért a PS-t is érintené. Ráadásul a jelen generációs konzolokat is, nem csak a következőt.


A merevlemezt mindenképp érdemes. A kontrollert csak akkor, ha gyakran fennáll a veszély, hogy játszótársat fogadj. Nincs nagyobb élmény, mint lezúzni a haverokat Mortal Kombatban :D


Az új generáció vásárlásával amúgy is érdemes várni. A mostani támogatását nem szüntetik meg egyik pillanatról a másikra, az újnak meg lehetnek gyermekbetegségei, aminek a javítását megéri kivárni.

2012. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Berti_92 ***** válasza:

Abszolúte egyetértek az előttem szólóval... Megéri, a köv. generáci még odébb van, csak 2013 valamikor jön, lehet hogy csak nyáron, és 360-ra tuti fejlesztenek még 3 évig minimum... És igen, a használtjátékot mindegyik fél be akarja szüntetni, e miatt ne párloj el a boxtól:D

Kontrollert meg értelemszerűen akkor vegyél csak, ha van kivel nyomatni:D És ha már itt tartunk, ezzel is egyetértek az előttem szólóval, az új Mortal Kombat KÖTELEZŐ darab, kedvenc játékom azóta is boxra :D


Röviden: Vedd meg mindkettőt, és 3 év múlvára újból összegyűlik egy kis zseton, abból meglesz a nextgen X-box:D

2012. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Értem, azért ez a használtjáték-írtás nekünk nem túl jó.(persze nekik ez elég nagy kiesést jelenthet.)


A régi XBOX támogatása is egyből megszűnt, mikor kijött a 360.

Bár nagyon remélem, hogy nem.


Tavaly karácsonyra kaptam, kb 15 hónapos, az új állítólag 2013 októberére fog kijönni, vagy karácsony előtt. Addigra az enyém 3 éves lesz. És 70k-ba került kb.(kinectes).

Egy PC, ami 3 évig elvisz minden játékot ilyen grafikán(bár az Xboxé már nem olyan hiperjó, de azért még mindig jónak számít) az meg talán még 500k környékén lett volna(nem vagyok képbe Pc téren)Szóval ha a PC-t nézed, akkor 30k +al is még bőven megéri(bár ez egy kicsit hülye példa).

Meg hát addigra úgy is kéne egy új PC, az biztos 100k felett lenne majd, úgyhogy még akkor is sokkal olcsóbb lesz egy új konzol.

(Az Xbox előtt 2 évvel kaptam egy PC-t, akkor elég izmos volt, de addigra már nem volt a TOP-on, most meg még kevésbé.)


Egy évet kb várnék még az új konzollal, mert akkor még jön 1 év gari, és akkor tulajdonképpen 2 év alatt csak előjönnek és kijavítják a hibákat.


Tehát végülis megéri, addig legalább nagyobb élvezetet nyújt, akkor meg úgy is be kell ruházni vagy egy PC-re, vagy konzolra, és hát teljesen egyértelmű, hogy konzolra, 2-szer annyi ideig lehet használni(mert egy PC 2-3 év alatt elvúl), és töredékébe kerül.

2012. márc. 11. 21:32
 4/6 A kérdező kommentje:

(2. válaszoló mikor elkezdetm írni, akkor még nem volt meg a válaszod)


Igazatok van, akkor lehet, hogy maradok a MS-nél, hiszen az új XBOX erősebb lesz, mint a PS3, mégjobban kihasználja majd a 3D TV-t, mint a PS3, stb...


Csak ha 3 évig támogatják majd az 360-at, akkor addigra lehet, hogy lesz már PS4.

Na de mindegy, az még majdnem 5 év, majd akkor mérlegelem, hogy melyik jobb és azt veszem.Ezen semmi értelme gondolkozni.És nem is nagyon lehet.

2012. márc. 11. 21:37
 5/6 Berti_92 ***** válasza:

Persze hogy meglesz majd a ps4... na és? :D addigra viszont mire kijön psből a 4, az xboxnak lemegy az ára, és olcsóbb lesz jóval mint a ps, ráadásul a hibái javítva lesznek (remélhetőleg)...


És biztos hogy fejlesztenek még jó darabig 360-ra, plusz a kinect mostani generációjára is, szal no para:D

2012. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Érdekes visszaolvasni az előzetes várakozásokat és tippeket a jövővel kapcsolatban, és összehasonlítani a tényleg megtörtént dolgokkal:D
2015. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!