Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nintendo 3DS bővebb információ...

Nintendo 3DS bővebb információk flash kártyákról? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteget olvastam a 3DS szoftvereinek feltöréséről, de nem tudok bennük eléggé megbízni. Egy használható flash kártya nem jelent még meg (na jó, talán a Crown 3DS), köszönhetően, hogy a .3DS formátumot még mindig nem sikerült megdönteniük a hackereknek. Youtubeon is láttam videókat, miszerint léteznek olyan hackek, amelyek nem is igénylik flash kártya használatát, csak egy programot kell feltelepíteni az SD kártyára, és már mennek is a letöltött programok. No ez eléggé elbizonytalanít, ugyanis nem tudom, igaz-e ez. Másrészt pedig nem is tudom, hogy léteznek-e már letölthető 3DS játékok. Valaki hozzáértő ember tudna egy kis felvilágosítást adni a témában? Köszi. :)
2012. márc. 12. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
melyik az a videó?
2012. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ma már olyan jó hardveres másolásvédelmeket tudnak kidolgozni, hogy nem tudom fel lesznek e törve az újabb konzolok. Asszem 3DSen is minden kazettában külön DRM chip van, tehát ha egyet feltörnek attól még a többi nem fog menni.
2012. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!