Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Softmod kártyás ps2 höz lehet...

Softmod kártyás ps2 höz lehet írni sima cdre is játékot nemcsak dvd re? Gondoltam kipróbálom de nem ment (csak kis játékokat) ja és egy dvd-re lehet 2 vagy több játékot is írni úgy hogy elinduljon?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 14:31
 1/5 Fuzzed válasza:

A cds ügy az jó kérdés de elvégre hogyha kipatcheled a játékot akkor a ps2 nek mindegy hogy cd re vagy dvdre van e írva az a játék.

Elvileg nem lehet két játékot írni egy dvdre de ha lehet akkor az engem is érdekelne, de amiket én olvasgattam azok azt írták hogy vannak olyan játékok amik "2 in 1" vagy valami ilyesmi játékokat is lehet kapni.

2012. márc. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát a cd-s módszerrel 1 et próbáltam nem működött a 2in 1 et hol olvastad?
2012. márc. 17. 12:03
 3/5 anonim válasza:

én úgy tudom hogy soft nem tud cd-t olvasni.csak chipes ps tud olvasni cd-t,HA olvasófejvédelem van rajta.de kinek kell már ps1 játék ax xbox 360,meg a ps3 világában:-)

-nico-

2012. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ki mibe nőtt bele :D ez igazi "retro" számomra pedig nem vagyok nagyon öreg:D
2012. ápr. 13. 22:06
 5/5 anonim válasza:
én már akkor voltam mikor még ps1 se vót.mégis a ps3 ad igazi játékélményt
2012. ápr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!