Szerintetek mennyivel jobb egy mikro hi-fi mint egy sima? Mivel jobb vagy mivel rosszabb?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen kisebb, kompaktabb és olcsóbb, de a kisebb méret a teljesítmény rovására megy.
2012. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is jó a mikro hifi, nekem is ilyen van, még anno egy 2008-as Panasonic SA-PM4 azóta is tökéletesen üzemel, imádom. Igaz, hogy a mikroknak kisebb a teljesítményük, de jók. Egyetértek az előzővel. :)
2012. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 gergoap ***** válasza:

Hello!

Már a kérdésed is rossz! Úgy kellett volna kérdezned, hogy mennyivel rosszabb egy mikro hi-fi?

A hasonlat kb: egy Mercedest hasonlítasz egy Suzukihoz.

Egy előnye van csak, hogy kicsi.

2012. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sándor G ***** válasza:

Ez a kérdés rosszul lett feltéve, mert mikro hi-fi ből is van, száz féle, pl.a 140ezer ft.os sokkal jobban szól, és jobb minőségű, fémből van az egész, mint egy olcsó 15-25ezer ft.os mini Hi-fi, vagy egy régebbi, kintről hozott nagyméretű műanyag cucc.

Nálam pl. volt Panasonic SA-CH750 mini hi-fi torony,4részes volt, 2x60W-ot gond nélkül leadta, torzítás nélkül.

Az equaliser része programozható+állítható volt, na és spektrum analizátort is építettek bele,így a nagyfelbontású equaliser kijelzőjén 20frekvenciasáv- spektrum csúcsérték/effektív érték jelent meg, a zeneszám hang összetétele szerint.

Az egész hi-fi szálrahúzott

2012. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sándor G ***** válasza:

Szóval a kicsi is lehet kiemelkedő minőségű, pláne ha jó márka, és minőségi kategória.

A szobámban használt Alpine fejegység, kifejezetten szépen szól,4éves jó néhány hi-fi tornyot lepipál, hangzásban, minőségben, na és nem romlik el, a cd-mp3része sosem.

Kisméretű, autóba való, de bárhol megállja a helyét, 2x25W, ez is elég, olykor hangosnak tűnik.

Ez a mostani asztali DVD-Cd lejátszókról nem mondható el.

2012. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sándor G:

Neked csak autóhangszórók vannak hozzá, vagy más?Még egy kérdés:Hány W-os PC tápról hajtod?

2012. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sony féle hi-fik jók?
2012. márc. 2. 14:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A Sony-k nagyon jók,de a Panasonic,JBL,Pioneer az jobban otthon van a Mini HI-FI-k világában.

Egy másik válaszadónak:Igen,lehet 1-200 000-ért prémium kategóriás Mini HI-FI-t kapni,de ugyanezt nyújtja egy 40-60 000-es rendes(nagy)HI-FI rendszer.

2012. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gergoap ***** válasza:

A lényeg: egy mini HI-FI teljesítmánye sosem kelhet versenyre egy naggyal. Sem dinamikában, frekvenciaátvitelben, áramköri elemekben, kár ezen vitázni.

Valaki írta, hogy jól szól neki az autós fejegység szobában. Szerintem nincs viszonyítási alapja. Ez olyan, mint fényképezőgéppel videózni, vagy telefonnal fotózni, nem arra való...

2012. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyanezt akartam megfogalmazni,amit gergoap mondott.Bár az autós fejegység nem is hülyeség,de tényleg nem oda való.
2012. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!