Prestigio e-book olvasó kijelzője cserélhető?

Figyelt kérdés

Tudom, szervíz, de már visszadobták,hogy nem javítható. A külső tokról a mágneses zár került figyelmetlenség miatt a kijelzőre és egy szép kerek folt keletkezett rajta, ami kissé összébb ment azóta, de mint egy 5 forintos éktelenkedik :-( Nem lehet így használni, tudom, béna voltam, de dobjak ki 20000 forintot . Valami ötlet ?

csak felpontozható válaszokat kérek szépen.


2012. márc. 16. 16:44
 1/4 anonim válasza:
Egy gyenge mágnes (főleg olyan gyenge, ami a tokban is van) elvileg nem okozhat semmilyen károsodást. Ezzel tudom, nem vagy közelebb, csak gondoltam ezt leszögezem :)
2012. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig attól van, a szervízben is ezt mondták.. Habár lehet, hogy azért mert rányomódott és a nyomás hatására.. De el lehet valahogy tüntetni a foltot??
2012. márc. 16. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen kijelzője van? LED, TFT vagy e-tinta?
2012. márc. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Figyi, nagyon sajnálom, de offolok.. :// Nem tudnád elmondani a véleményed az e-book-kal kapcsolatban? Én is nagyon szeretnék egy ilyet, de félek, hogy 17.800-ért a minősége is rossz.. Gondolom, te már néhány hete/hónapja használod.. :)

[link]

Am ezek között nincs valami olyan, ami erre jó?

2012. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!