Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Amit moziban adnak 3D szemüveg...

Amit moziban adnak 3D szemüveget, azzal tudnék itthon a laptopon is filmet nézni, ha 3D-s filmet töltök le vagy kölcsönzök ki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem igen, mert érdekes lenne minden 3D-s filmhez új szemüveget venni ha otthon nézed szerintem tudnád nézni


bocs az OFFért :de pont ma voltam moziban és láttam 2 srácnál 3Ds színes keretes szemüveget (be volt csomagolva) mostmár azt is odaadják vagy mi ? mert régen tálcáról adták mikor bementél a jeggyel most meg néztem hogy ott volt náluk a szemüveg még egyszer bocs hogy kérdezek :D

2012. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak az úgynevezett anaglyph 3d filmeket,youtubon rá tudsz keresni.
2012. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

19.40-nek

tegnap voltunk mi is moziba, és meglepve láttam h mellettem a kiscsaj zsebből vette elő a saját, otthonról hozott szemüvegét. nekünk is becsomagolva adták, tehát nem kell visszaadni. ezzel szerintem azt akarják kiküszöbölni, hogy a visszaadós szemüvegek ne romlódjanak. ugye összetapizzák, megkarcolják stb.

2012. márc. 16. 20:06
 4/11 A kérdező kommentje:

19.55-nek

kipróbáltam, nem jött be, nem jó egyikhez sem :/

2012. márc. 16. 20:21
 5/11 anonim ***** válasza:

3D mozijegy vásárlása esetén egy darab 3D szemüveg vásárlására is sor kerül annak érdekében, hogy meg tudja nézni a filmet 3 dimenzióban. A szemüveg ára 200,- Ft/darab. Amennyiben már rendelkezik olyan Master Image szemüveggel, melyet ebben a moziban vásárolt, úgy azt kérjük, hozza magával annak érdekében, hogy az újabb szemüveg vásárlás költségét elkerülje.

Kizárólag a Cinema City mozihálózat Master Image rendszerben működő, budapesti mozikban vásárolt 3D szemüvegek használhatóak fel.


FONTOS:

Amennyiben a 3D szemüvege lencséje megkarcolódik vagy elszíneződik, ez befolyásolhatja a 3D film élvezetét. Ezekben az esetekben ajánljuk, hogy vásároljon újabb 3D szemüveget amikor mozinkba érkezik.

Kérjük, hogy a 3D szemüveg átvételét követően azonnal ellenőrizzék azt. Mihelyst a 3D szemüvegek használatra kerülnek és/vagy kikerülnek a moziból, a mozi felelőssége ezen szemüvegekért megszűnik.

A 3D szemüvegek nem működnek azon mozikban, amelyek nem ugyanazt a 3D vetítési rendszert használják. A választott filmet csak a mozi személyzete által biztosított 3D szemüveggel tudja megnézni.

Szabadjegyek beváltásakor szükséges lehet a 3D szemüvegek külön megvásárlása.


ezek szerint nem jó mert csak a Master Image rendszerű filmeket lehet megnézni vele ami meg csak a Cinema Cityben van :S

2012. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

na puff neki...

hát jól kitalálták ezt...

2012. márc. 16. 20:54
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Kissé nehéz lenne 3D-s filmet nézni 2D-s monitoron...
2012. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
max ha olyan vidi kártya lenne a laptopdban...akkor tudnál nézni
2012. márc. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Stranger's válasza:

Neeeem!

Jelenleg MasterImage (MI) vagy RealD (RD) /egyszer használatos/ szemüvegeket lehet vásárolni a mozikban. Ezek lényege, hogy a lencsék különböző polarításúak és ennek megfelelően tulajdonképpen két képet látunk egyidőben (RD) vagy nagyon gyors váltásokkal (MI)(a 3D hatást az agyunk rakja össze).

MasterImage esetén a gép optikája előtt forog egy poarizált tárcsa, ez szabályozza, hogy a jobb vagy a bal oldali kép kerül kivetítésre.

A RealD egy speciális optikán keresztül vetíti egymásra a két képet.

2012. okt. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

"érdekes lenne minden 3D-s filmhez új szemüveget venni"


Nem filmenként kell különböző szemüveget használni, ember, hanem 3D-s technikától függően kell más-más.

2012. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!