Roniesnoel kérdése:

S. O. S. PLAZMA vagy LCD? Konzolhoz is kellene ( 60% TV,30% XBOX,10% PC használatra. )

Figyelt kérdés

(most vettem egy LG TX-L32UX3E 32" 50 Hz 1080p LCD-t, de elég zavaró a kép xboxnál és TV-adásnál is. pixelesedés, vibrálás, "zizi" a képen

A Digi-s kábel HD adás egész jó, de csak 1-2 csatorna ilyen :(


Azért SOS, mert kedden még visszacserélhetem más tipusra.


Max 150 ezerig Panasonic vagy LG plazma mennyivel lenne jobb mint a mostani TV-m képremegés tekintetében ?

(100 Hz LCD-n a TV adás jobb volt, de konzolon ugyanolyan gyenge mint a mostani 50 Hz-es tv-m)


-melyik kisebb meghibásodási arányú? beégés az új plazmáknál is van ?


-Konkrét típust tudtok ajánlani ? Színhűség nem szempont.

(média marktban tudnék cserélni, nem árt, ha van USB, és winchesterről sok formátumot tudna.)


Amit vettem, annak mozgókép sorfelbontása 800 körül van, késleltetése játéknál 24 ms


2012. márc. 19. 03:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én próbaképpen a konzol vagy tv földelését ragasztanám ki. Szerintem így a zizi el fog tünni. Plazma tv meg sokat fogyaszt és nagyon fűt.
2012. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Plazma ajánlott mindenképp, természetesebbek a színek (ez a TV rész miatt előny), illetve lényegesen kisebb az input lag (ez játéknál fontos).


Ha plazma, akkor mindenképp, csakis Panasonic.

UT30-as széria közül nézz körül.

De plazmának csak 42 col felett van értelme, alatta maradj a LED-nél.

2012. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!