Hogyan lehet egy telefont (iPhone) úgy beállítani, hogy a router iPad vagy laptopként lássa?

Figyelt kérdés

Van egy olyan wifi hálózat ahova mobil ezközökkel nem lehet felcsatlakozni csak táblagépekkel és laptopokkal. (tudom ,hogy az ipad is mobil eszköz, de itt most mobil telefonokra gondolok..)

Hogyan lehetne átállítani?

A válaszokat előre köszönöm!


2012. márc. 19. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd lejjebb a Router biztonsági beállításait.
2012. márc. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahhoz sajnos nincs hozzáférésem..
2012. márc. 20. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:

A routerek mac address alapjan szurnek, nem tudom elkepzelni, hogy az osszes gyarto osszes wifis keszulekenek a mac address-e be lenne programozva. Mert az oke, hgy a mac addressbol vissza lehet fejteni, hogy milyen gyarto kb milyen keszuleke akar csatlakozni, de erre felkesziteni egy routert.. Nagyon necces.


Mac addresst nem tudsz atirni iphone-on.

2012. márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Akkor viszont nem értem:S

Ez a wifi amúgy a suli wifije és laptoppal rálehet menni meg egyik osztálytársam felment rá galaxi tabbal is egy évfolyamtársam pedig laptoppal.. nem értem hogy működhet..

2012. márc. 22. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!