Hogy kell beállítani az univerzális távirányítót? Mihez kell csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Régi tv-m van, ehhez van vezetve másik szobából asszem digi tv-s zsinor (bocsi lány vagyok, úgyhogy eddig terjed a tudásom, hogy az egy zsinor), szóval nem az én szobámban van a beltéri egység, hanem 1 szobába van és akkor több fele van vezetve. De vettem egy univerzlis távirányítót, de nem tudom, hogy most akkor a tv-het kellene csatlakoztatni, vagy ehhez a beltéri egységeshez?


Ilyenn gombok vannak rajta, hogy tv (AUX), VCR (AMP), DVD (DVBT), SAT(CBL)



2012. márc. 19. 22:06
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Szóval akkor most várnom kell addig a kódig, amíg kikapcsol a tv-m, vagy reagál vmit és gyorsan leOKézni?:)
2012. márc. 20. 00:38
 22/27 anonim ***** válasza:

gyak. igen...


ha nem ragál semmire, akkor maradnak a kódok..


(egyébként én eleve kódokkal próbálkoztam volna...:)


A gyerekeket szereted? :)

2012. márc. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Okés, akkor még várok max. fél órát ha nem talál, akkor holnap folytatom a kódokkal:D


Köszönöm a segítséget és hogy ilyen kései órákban is az én nyomorult tv-mmel foglalkoztál:) Ha szegedi vagy kecskeméti volnál, meghívnálak egy sörre vagy amire szeretsz:D


Amúgy igen, szeretem a gyerekeket (habár még én se vagyok a 19 évemmel olyan messze tőlük):D:D

2012. márc. 20. 00:45
 24/27 anonim ***** válasza:

fél óra???!! :-o


Nem atomreaktorhoz keresel kódot...:)


1-2percen belül meg kellene találnia...


kezd majd újra, és kódot adj az istentelennek!!


19? :D Hukkk... az már nagyon pedofil lenne...:DD

2012. márc. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
:D:D
2012. márc. 20. 00:54
 26/27 drmg válasza:

Sziasztok!

Ugyanez volt a kérdésem és nem találtam meg a választ ebben a leírásban. De sikerült rájönnöm és valakinek még segíthet egyszer:

A használati utasításban leírt művelet sorrend nem volt jó, nem kellett megnyomni a MODE gombot és MŰKÖDÖTT az egyik kód. A leírásban a sorrend a következő volt: setup gomb 3 mp-ig, TV gomb röviden, MODE gomb röviden, kód, shift és ok. Csak hogy a MODE gomb megnyomása után 3 mp-ig villogott a led, ahogy azt arra az esetre írták, ha nem jó a kód. Ellenben ha a setup (3 mp-ig), majd TV gomb után a kódot írtam, a kód beírása után szépen elaludt a led, ahogy azt a leírásban előre jelezték. A shift és ok után még AKTIVÁLNI kellett. Most itt nem emlékszem, hogy a TV gomb megnyomása, vagy a setup után a TV gomb megnyomása használt, a leírás szerint a TV gombot kellett megnyomni. De onnantól életre keltek a gombok, és hip-hip..., mosoly az arcomon és hátradőlve élveztük ezt a könnyű és kényelmes távirányítót! Remélem, egyszer majd segít valakinek ez a leírás. Én végig próbáltam a hibás leírással az összes kódot, miután megpróbáltam újraértelmezni a leírást és a lényeg, a távirányító visszajelzéseit.


Technikai adatok:

Távirányító típusa: HAMA univerzális távvezérlő, kódja: 00012087

TV márkája: LG (nem találtam rajta a pontos típust)

Működő kód: 0149


Üdv,

G

2013. márc. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Légyszi segítsetek :(

Nekem is a már említett csodálatos Hama12087 típusú univerzális távirányítóm van. A problémám az, hogy az elvileg meglévő 80 csatornából csak 42-t tudok behozni a tévén :( A tévémhez (Daewoo) 7 db kód van a kis füzetkében, ebből 1 működik. Az is csak így...részben hozza be a csatornákat. Hogyan tudnám mindet nézni ???? Nagyon szépen kérlek Titeket segítsetek ! Már 3 hete ezzel kínlódok :(

2013. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!