Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen olcsó, de jónak mondhat...

Milyen olcsó, de jónak mondható DVD lejátszót ajánlotok használtan?

Figyelt kérdés
Rengeteg van a vaterán is, és én még nem vettem DVD lejátszót. Ólcsón akarok egyet hogy legyen, és működjön is.
2012. márc. 25. 01:44
 1/4 A kérdező kommentje:
És az írott DVD-ket is vigye.
2012. márc. 25. 01:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai kor vívmánya, hogy szinte egy a belseje mindnek.Ha teljesen nem is, de az anyagok minősége és az összeszerelés szinte egykutya.

Nézz inkább az olcsóbb és hozzád közelebb eső boltban egy újat, csakis a garancia miatt!!!

6-10.000.- közt keress.Mire besz@rik úgyis más kodekeket használnak!

Szerintem 4-5 évig kihúzza talán.

Vaterán egy használtat veszel, azzal lehetnek gondjaid.Szervizeléssel meg nem túl kifizetődő foglalkozni.

Inkább médijamárk,juronics stb....és új.

De majd lesznek itt olyanok, akik lebeszélnek erről.

2012. márc. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én igazat adok az elsőnek. Tényleg vegyél inkább egy újat. Egy évig ha bármi gond van vele, akkor garanciában javítják. A hipermarketekben és a műszaki áruházakban már 6-7 ezer forinttól kaphatsz egész pofás darabokat. A nem eredeti DVD-ket mind olvassa, csak arra figyelj, hogy olyan modellt vegyél, ami támogatja a lemezeidet (bár a mostaniak "mindenevők"). Tehát ha DVD-R vagy DVD+R típusú lemezeid vannak, akkor keresd ezt a feliratot a csomagoláson. Azzal pedig, ne foglalkozz, hogy nem márkásak ebben az árkategóriában lévő eszközök, kb. ugyanaz van benne, mint a drágább márkákban. Hiába gyártják azokat Kína helyett Európában, a panel és az alkatrészek tuti kínai. Egy nagy multinál dolgozom mérnökként, ahol büszkén ragasztjuk az általunk gyártott termékekre, hogy "Made in EU", pedig a bennük lévő alkatrészek 90%-a tuti kínai, koreai vagy malajziai. Csak a márkanevet fizeted meg.
2012. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is lebeszélnélek a használtról.Nem érdemes.Bemész egy Tescoba és veszel egy Milleniumot.Az mindent lejátszik sőt usb-je is van.Én is azt nyúzom már két éve és nincs vele gond!
2012. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!