Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kinéztem magamnak egy fejhallg...

Kinéztem magamnak egy fejhallgatót neten. Megéri megvennem?

Figyelt kérdés

Igazából sokat nem filózok rajta, mert kemény 1500 ft, de ha ennyi pénzért csak recsegni tud, akkor nem gyarapítanám még egy kacattal a környezetemet.



Specifikáció:

Típus: Stereo fejhallgató

Impedancia: 32 Ohms

Hangszóró: 40mm

Érzékenység: 99dB

Teljesítmény: 0,2W

Frekvencia tartomány: 50-20000 Hz

Súly: net. 160g

Vezeték hossz: 1m


Ezt tudja. Legyen szíves, ha valaki érti mit takarnak ezek a számok, mondja meg nekem, hogy Ipodra csatlakoztatva, egyszerű utcai / itthoni használatra megteszi-e. Különösebben nem szoktam adni a minőségre, nem baj ha nem hangos, nem szeretem kizárni a külvilágot teljesen (és nem szoktam a buszon másokkal hallgattatni a zenémet.) Szóval ha ad annyi hangot, amennyit az Ipod megboldogult fülhallgatója adott, esetleg egy kis plusz basszust, már boldog lennék vele. Köszönöm!


2012. márc. 25. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebből az égvilágon semmit nem lehet megállapítani.

Fejhallgatóból ez az ár kb a legalja, valszeg kb szól és ennyi.

2012. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg lehet állapítani, ha olyan nézi aki ért hozzá :)
2012. márc. 26. 21:41
 3/3 anonim ***** válasza:

...

Értek hozzá, ebből semmit nem lehet megállapítani.

Ezekből két érték hasznos, az érzékenység és az átviteli frekvencia, ebből az érzékenységgel nincs gond, az átviteli freki kissé magasan vág, de ettől még lehetne rohadt jó füles, de ez konkrétan valami fos, mint írtam, egész egyszerűen az árából is látszik.

2012. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!