Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digi tv probléma csatornák...

Digi tv probléma csatornák össze-visszasága?

Figyelt kérdés
Szoftverfrissítést csinált a párom, s a csatornákat elrendeztem a megszokott sorrendbe. Viszont a csatornaszámok nem változtak, össze-vissza vannak. Történt már hasonló probléma valakivel? Írtam az ügyfélszolgálatra is, várom, hogy mit írnak majd ők is.
2012. márc. 27. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem digi tv probléma,hanem szinte az összes szolgáltató ilyen barom állat. Mi a PR-nél vagyunk, nekünk is megkeverték. Ugyebár vannak a csomagok és azon belül a csatornák. Előfordul,hogy kiszedik a jobb csatornát az olcsóbb csomagból és berakják a drágábba,de előfordul,hogy lemondanak egy csatornáról és beraknak helyére egy másikat.
2012. márc. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Írt az ügyfélszolgálat:


"Az új szoftvernek köszönhetően csak a programcsomagjainkban elérhető csatornák jelennek meg a csatorna kiosztásunkban" (ezzel nincs is semmi baj, sőt!) "rögzített sorrendben melynek változtatására nincs lehetőség."


De, hogy mi a jó......? Nem normálisak az már egyszer biztos! kinek jó ez az össze-visszaság? Azt hiszem ezáltal megerősödött bennem, hogy lemondjam..

2012. márc. 27. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Nade a TV-n be tudod állítani,hogy melyik adás hol legyen,akkor meg nem értem miért akarsz váltani.A többi cég is átvariálja a csatornakiosztást.
2012. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a gond, de megoldható, az automatikus csatornafrissítést kapcsold ki a TV-ben, ha új csatorna jön, azt ilyenkor a végére teszi.
2012. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem értitek szerintem. Nem tudom beállítani, hogy sorban legyen SZÁM szerint is. Jelenleg így van:

1:M1

2:M2

3:Rtl Klub

4:TV2

5:Viasat3


Ez eddig oké.


41:AXN

42:AXN CE

8:Cool

7:Prizma...


Most nem írom le tovább. Tehát a számhoz hozzárendelt egy csatornát, s nem tudom úgy rendezni, hogy a számok is stimmeljenek SORBAN és a az én általam tetszés szerinti csatorna legyen pl a 7-es stb.. Nem úgy van ahogy eddig. Idegesítő nagyon.

2012. márc. 27. 18:14
 6/8 anonim válasza:
Nálunk is ugyanez van. digi és szoftverfrissítés, és ugyanez. Törődj bele. Sorban vannak a csatornák. Az, hogy hanyas a száma, az teljesen mindegy.
2012. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én értem, mert nálam is ugyanez a probléma. Itt azzal van a baj, hogy hiába állítod be sorba, ez csak addig jó, amíg a távkapcsolóval lépegetsz a csatornák között. De ha benyomod az 5-ös gombot, ahol mondjuk a DunaTv-nek kellene lenni, akkor most biztos, hogy nem a Duna jön be, mert a szofvter programján a Duna a 3-ason van és az RTL az 5-ös. Tehát ilyen esetekben a távkapcsoló nem ér semmit, mert olyan mintha be sem állítottad volna őket sorrendben. Lépegetni lehet vele, de mást nem.
2012. dec. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vagy ha az AXN-t beállítod a 8-as csatornára, akkor a távkapcsolón a 41-es gombot kell benyomni, ez pedig marha idegesítő.
2012. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!