Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hang erősítése hordozható...

Hang erősítése hordozható mini lcd tv-n?

Figyelt kérdés
Van egy kis lcd tv-m aminek a hangereje még a maximum állásban is nagyon gyenge,alig hallani.Lehetne ezen valahogy javítani házilag,erősíteni a hangszóróra jutó áramot?
2012. márc. 28. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:

PC hangfallal használhatod a fülhallgató kimenetre kötve.


[link]

2012. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké ezt én is kitaláltam, de pont az a lényeg ,hogy ne kelljen egy hangszóró párt is cipelni mellé.
2012. márc. 29. 16:47
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. márc. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valaki, értelmesebb válasz?
2012. márc. 30. 16:07
 5/10 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Valaki, értelmesebb válasz?"


Valaki, értelmesebb kérdés?

2012. márc. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Teljesen értelmes a kérdés ,de ha nem értesz hozzá ,ne válaszolj,köszi.
2012. márc. 31. 19:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Újonnan vetted? Ha igen, ilyen volt a kezdetektől? Azért hallani kellene rendesen, nem hiába építették bele. (Mielőtt még jönne egy újabb értelmes, aki hozná a kínai pecsétet, a kínaiaknál minden cucc úgy ordít, hogy a süket is hallja.)

Sok hordozható LCD TV-vel találkoztam már, olyannal, ami túl halk lett volna, még nem.

2012. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kaptam, de ilyen volt kezdetektől.Max hangerőn is fülelni kell, hogy mit mondanak.Seltronic a márkája.
2012. ápr. 4. 20:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért ez nem egy fos, semmilyen szar TV. Szóval nem gondoltál arra, hogy esetleg hiba van? Tehát akár vmi kontakt hiba a hangszóróknál, a potméternél, ilyesmi.
2012. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még nem szedtem szét..Lehet rossz a hangszórója azt kell kicserélni valami másikra, de csak találgatok.Milyen potmétere van egy ilyen cuccnak? Szervizbe nem igazán akarom vinni,mert annyit elkérnének mint az ára.
2012. ápr. 5. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!