Toshiba laptop nem indul?

Figyelt kérdés

Tegnap este kezdődött az egész, nem működött egyik USB bemenete sem a 3 közül...

Eddig semmi baja nem volt, Sims játékokkal is simán tudtam rajta játszani, még csak nem is akadtak... De mióta a windows 7 gamer edition van rajta, mintha azóta kezdett volna el akadozni a játék is, azóta lefagy, volt tegnap egy kékhalál is játék közben, eztán történt az USB-s dolog is... Aztán ma reggel kapcsoltam volna be a gépem, láttam és hallottam is hogy bekapcsolt, mert láttam ahogy a koromfekete képernyőt megvilágítja alulról a halvány fény, de semmi...nem töltődik, nem jelennek meg ikonok, semmire sem reagál. Többször kikapcsoltam majd vissza, de semmi...



Mi lehet a baja? A gamer edition előtt sima win7 volt rajta..lehet ezzel szúrtam el? Mindenképp el kell vinnem szerelőhöz, itthon nem javítható? Valamint, ha szerelőhöz viszem, körülbelül mennyibe kerülhet ez a tranzakció?


Köszönöm a válaszokat, bárki bármit tud írja meg.


2012. márc. 31. 12:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Na, most elindult, nem tudom mitől függ nála...ez valami érintkezési hiba lehet akkor?? Most arról írok.


Viszont az USB bemenet megint nem működött, külső meghajtót akartam rádugni, hogy le tudjak menteni pár dolgot de nem telepítette fel (érzékelni érzékelte). Aztán megpróbálkoztam egy sima pendrive-val és azzal sikerült pár dolgot lementenem...



Ez mindenképpen szervízgyanus ugye?

2012. márc. 31. 13:31
 2/4 A kérdező kommentje:
Valaki válaszoljon, nagyon el vagyok keseredve, nem tudom mit csináljak:(
2012. márc. 31. 15:01
 3/4 anonim válasza:

Itt sok-minden közrejárhat:

-Valószínű a windows 7 gamer edit-től bolondult meg.

-Az is lehet hogy vírust szedtél le.

-Ha víz került a gépbe akkor is lehetnek ilyen problémák.

És még sorolhatnám ahogy írtad mindenképpen vidd el szerelőhöz.Í gy látatlanba nem könnyű megmondani mi a hiba.

Ebből következően a szerelő árát se tudom megsaccolni.

2012. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ:) Már megoldottam, újrahúztam a gépet és vissza raktam rá a sima win7-t. Most már semmi baja (lekopogom) simán elindul, nem is akadozik.


Az érdekessége az a dolognak, hogy ez a gamer edition állítólag direkt a pc játékok miatt jött létre, hogy segítse a futtatásukat...hát ezzel szemben inkább hátráltatta.


Na mindegy, az usb bemeneteket mindenesetre majd még azért megnézetem:-)

2012. ápr. 1. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!