Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket vennétek és miért?...

Melyiket vennétek és miért? Galaxy tab 10.1 vagy ipad 2?

Figyelt kérdés
Nem tudok választani. Az androidban/galaxy tab-ben a testreszabhatósága, játékok és programok letöltése ingyen jailbreak nélkül, flash támogatás, gps, 10.1 inch, vaku, stereo hangszóró, alaptartozékok a dobozban, még az ios/ipad-re csak egy előnyt tudok az pedig a sok alkalmazás. Hardveresen hasonló a két gép, de mit ér egy jó cucc ha nem tudom kihasználni? Ezért nem szeretnék galaxy tab-ot, mert nincsenek olyan jó alkalmazások rá, mint ios-re..
2012. márc. 31. 21:22
 1/5 Gugu Gabor ***** válasza:

Nem azt mondom hogy nincs alma exluzív cucc de azért szerintem a programok 99% nak valamiféle alternatíváját megtalálod androidra is.

Én hirtelen egy olyan alkalmazást nem tudok mondani ami (vagy valami nagyon hasonló) ne lenne elérhető android alá is

2012. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Galaxy tab 10.1-re voksolnék, az Android miatt.. Ingyenesek a programok. Kell ennél több? :O
2012. ápr. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Lehet hogy androidon egyszerűbb a warez mint ios en de azért ne jelentsük már ki hogy ingyenesek a programok android marketen is van ép elég fizetős alkalmazás
2012. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Leszedek gépen egy apk-t meg esetleg egy datat. :)
2012. ápr. 2. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:
papíron lehet a samsung jobb, de az iPad a csúcs
2012. jún. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!