Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung galaxy ace használat?

Samsung galaxy ace használat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már ezermillioan megkérdezték, és egy csomó oldalon olvastam utána de mivel nem vagyok egy műszaki zseni és soha nem volt még androidos telefonom ezért igen nehezen fogom fel a működését.azt szeretném megkérdezni, hogy ha pl a facebookot úgy nyitom meg, hogy beírom , h 0.facebook.com de nem képek nélkül nyitja meg mint régi telefonomon hanem teljes egészében ahogy normálisna működik akkor számít fel adatforgalmat? 500mb netem van de nem szeretném ilyesmire hazsnálni..letöltöttem a droidwall nevű tűzfalprogramot, de ugyanúgy hozzáférek a nethez és lehet h a háttérben is futtat bizonyos programokat amikhez internet kell.. vki megtenné, h leírja nekem lépésről lépésre hogy rakjak rá ingyenes fb ot és érjem el , hogy ne aktivizálja magát az internetem mindig? és még anynit szeretnék kérdezni, hogy honnan lehet megnézni az adatforgalmat?? előre is köszi a választ..:) tudom hogy aki jobban ért hozzá már az agyán jön ki de ..:)
2012. ápr. 3. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:

"500mb netem van de nem szeretném ilyesmire hazsnálni"

Akkor mire akarod használni, ha nem netezésre? 500mb sima böngészésre bőven elég. Tűzfal meg vírusirtó nem kell rá csak lassítják a telefont.

"de ugyanúgy hozzáférek a nethez és lehet h a háttérben is futtat bizonyos programokat amikhez internet kell."

Legegyszerűbb, ha kikapcsolod a netet amikor nem használod. menü->beállítások->vezeték nélküli és...-> mobilhálózatok->kiveszed a pipát a csomagkapcsolat használatából.

De teljesen felesleges, mert nem használnak olyan sok netet.

Adatfigyelő program: [link]

2012. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!