Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi az hogy vga a fényképező...

Mi az hogy vga a fényképező video-jánál, az olyan mint a hd? Rosszabb vagy jobb, mint a hd?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

A VGA mai viszonylatban elég gyenge, 640 x 480. A HD Ready 1280 x 720 felbontás, a FULL HD 1920 x 1080 felbontás.

Ma már a teelfonok is egyre inkább HD videót tudnak. A fényképező nem mind erre van kihegyezve, csak van benne video is hogy legyen. Ha képeket jót készít, ne sajnálkozz ezen.

2012. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"A fényképező nem mind erre van kihegyezve, csak van benne video is hogy legyen"


Kivételt képeznek ez alól a HD videó rögzítésére képes tükörreflexes gépek (azaz szinte az összes). Itt egy megfelelően jó minőségű optikával mérföldekkel vered a legtöbb 50-300.000 ft-os HD videókamerát. Nemhiába használják a tükrös gépeket videóklip forgatásokhoz, rendezvény videózáshoz, stb...

2012. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alsóbb kategóriában is van jó, nekem Canon SX230 van, FULL HD videot készít, 14X -es zoom, zajtalan, tökéletes videó.

Egyszóval a kérdésbenmegfogalmazott VGA felbontás csak régebbi fényképezőkben elfogadható.

2012. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A régi fényképezőmben HD volt, most vettem újat, és abban van VGA. Elfelejtettem megkérdezni. :-( Akkor a régivel kell videóznom, de egyébként hiába HD, csak kint készít jó videót, bent tök homályos, nekem ez a tapasztalatom. A régi fuji, az új nikon fényképező. Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 5. 08:24
 5/6 anonim ***** válasza:
A Con SX230 tök jó felvételeket készít bent is, igaz nem a legolcsóbb. CMOS érzékelő van benne, az sokat számít, újra ezek terjednek, csak sokkal jobbak mint a régiek, kisebb zaj, nagyobb érzékenység, villámgyors működés, nem véletlen tud lassított videót az SX230. Én kb. 2 hete nézgelődtem az interneten, mielőtt megvettem. A kompakt kis méret és a nagy tudás volt a feltétel.
2012. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
miért nem vesztek telót? enyém 50ezres egy éves ZTE GrandXin full HD videót és 8 MPixel-es képet. Ennyiért bvehetsz még használt Samsung G SIII at ami még jobbat tud!
2014. nov. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!