Amazon kindle-re magyar konyveket honnan lehet venni?

Figyelt kérdés
Angliaban elek, es mivel magyar konyveket otthonrol kihozatni draga, gondoltam olcsobb es kenyelmesebb megoldas ha veszek egy kindlet.viszont nem igazan talalok olyan weboldalakat ahonnan lehet wenni e-konyveket, amiket meg talaltam, szinte csak regenyeket meg szepirodalmi konyveket arul. Tudtok olyan oldalt ahol boven van konyvvalasztek kindlera mindenfele kategoriaban?
2012. ápr. 6. 18:43
 1/3 anonim válasza:

Általában csak kiba..ott torrentről vagy egyéb warez oldalakról!!!

(tudod az internetről...) Csak a kérdés súlya miatt írom h illegális, de rohadt élet h aludhatsz nyugodtan mert a brémet se érdekli hogy otthon letöltesz!

És jó nyaralást Angliába. :D


17/f.

2012. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt! egyelore vegulis ugy dontottem halasztom egy kicsit a kindle vasarlast. (amugy nem nyaralok, itt elek :) )megegyszer koszi a tippet!
2012. ápr. 30. 19:04
 3/3 anonim válasza:

na, kedves fiatalok! nem csak torrent létezik, hanem legális letöltési lehetőség is:

[link]


és egy nemmagyarul is:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!