Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » URC22B távirányítón melyik a...

URC22B távirányítón melyik a menü gomb? Vagy hogyan tudom beállítani a csatorna keresést?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 14:26
 1/1 cipi8 ***** válasza:

Nyomj végig minden gombot hogy melyik milyen funkciót vezérel a TV-n, ha egyikkel sem jön be az általad keresett menü a TV-n akkor állítsd be újra a készülékedhez manuális kereséssel!

Készüléket be kapcsolod kézzel majd a távirányítón tartsd lenyomva kb. 3 mp.-ig a SET és TV gombokat majd engedd őket el és nyomd meg újra a SET gombot de most ne folyamatosan, amikor a LED villog akkor nyomogasd a POWER gombot addig amíg a készüléked ki nem kapcsol, ezután a nyomd meg a TV gombot a beállítás mentéséhez! Most már a POWER gombal elvileg be kell hogy kapcsoljon és zongorázd végig az összes gombot hogy mit vezérelnek a TV-n! Ha így sem jön be akkor kezd újra! Ugyanis több fajta variáció lehetséges! Célszerű a keresés közben nem ész nélkül nyomkodni a POWER gombot mert könnyen átugorhatsz egy beállítást!


Sajnos ez a fajta távirányító nem egy csúcs modell és nem igazán hosszú életű és sokszor nem tud egy beállítás alatt minden funkciót üzemeltetni mint egy gyári vagy drágább ár kategóriájú univerzális és tanítható táv.-ok!

Nekem a régi TV-m hez kb. 2-3 fajta kód beállítás közt kellet mindig variálnom hogy minden okés legyen, ha pl. Teletexet akartam nézni akkor kódot kellet hogy váltsak mert az nem tudtam elérni, de ha volt teletext akkor nem bírtam a hangot csak fel felé állítani!


Most van itthol egy TEVION MD80383-as tanítható na az meg sem közelíti ezeket!

2012. ápr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!