Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb hangszórómárk...

Melyik a legjobb hangszórómárka autóhifihez?

Figyelt kérdés

Helló mindenki!

A kérdésem a hangzásra irányulna leginkább és nem teljesítményi maximumokra. Szóval ilyen somogyi meg mac audioval ne bombázzatok legyetek szívesek. Az R.E. audioról hallottam sok jót, de biztosra akarok menni vásárlás előtt!

Előre is köszönöm a hozzáértők válaszait!


2012. ápr. 9. 17:53
1 2
 1/12 YourDestiny ***** válasza:

Szia. A hangzás a fejegységtől is függ, nem csak a hangszórótól. Egyébként milyen hangszóróra gondolsz? Mély, mélyközép? Két kérdéssel előtted írtam egy regényt, ha érdekel, olvasd el. Röviden:


Nekem Hertz mélyközép, kétutas hangszóróim vannak, minőségileg és hangzást tekintve kiváló. A SAL nem jó, valóban kerülni kell. Egy havernak Magnat hangszórói voltak, elég fura, amolyan doboz hangja volt. Inkább a gyártó mélysugárzói kiemelkedőek. Az Alpine és Pioneer se kutya. Ez előbbi bármilyen jó, ár/érték arányban már nem épp sorolandó az élmezőnybe.

2012. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A legjobb hangszóró márka az a Pioneer!
2012. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Alpine, Hertz, Pioneer, Audison. Az Audio System se rossz.
2012. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Üdv. Alpine, Hertz, Pioneer! Szerintem...
2012. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként hangszóró generált kell majd vennem, tehát ajtóba előre, kalaptartóba 2db 3utasra gondoltam csomiba meg valami 500+W mély, ugyanis egy sedan audi 80-asba fogom ezeket bepakolászni. Ha esetleg vannak tanácsaitok szívesen várom még :) !
2012. ápr. 9. 19:19
 6/12 YourDestiny ***** válasza:

Szia! Elsősorban az lenne a tanácsom, hogy a mélyládák esetében a Watt legyen az, amit utoljára megnézel. Semmit nem jelentenek ezek a számok, sőt, minél nagyobb, többnyire annál rosszabb. Itt a bizonyíték, olvasd el, igen hasznos:


[link]

2012. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
pioneer,jbl
2012. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 msebi06 ***** válasza:
Sztem Pioneer a legjobb
2012. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Tapasztalatom szerint csak a magyar hangszórókat ajánlom az ilyen kínai külföldi termékektől ne várj sokat.
2014. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Endre papa válasza:
50 éves tapasztalatom szerint a Pioneer a legjobb, a megfizethető márkák közül.
2023. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!