Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb hangszórómárk...

Melyik a legjobb hangszórómárka autóhifihez?

Figyelt kérdés

Helló mindenki!

A kérdésem a hangzásra irányulna leginkább és nem teljesítményi maximumokra. Szóval ilyen somogyi meg mac audioval ne bombázzatok legyetek szívesek. Az R.E. audioról hallottam sok jót, de biztosra akarok menni vásárlás előtt!

Előre is köszönöm a hozzáértők válaszait!


2012. ápr. 9. 17:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
Sziasztok! Szerintetek pioneer vagy jbl a jobb? Hatso utasajtoba szeretnek rakni olyat, ami nem dobozhangzasu, de nem is kell felrobbantania a kocsit. Egyaltalan nem volt eddig benne, csak elol, szoval a semminel mindegyik jobb, de a ketto kozul melyiket ajanlanatok?
2023. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 msebi06 ***** válasza:
Nekem volt belépő szintű Pioneer ovál hangszóróm a régi kocsimban, nem estem hanyatt tőle, de azért rossz sem volt. Mélynyomóból van már a második JBL-em, arra sincs panaszom. Viszont most egy másik autóba én Kick ovál hangszórókat vettem, nekem sokkal jobban bejön, bár ebből nem belépő szintűt vettem.
2023. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!