Canon 600D vagy Nikon D5100?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb gép szerintetek? gy tudom ezek a legolcsóbb DSLR gépek, amiknek kihajthatós a kijelzője. De melyik a jobb?

2012. ápr. 14. 02:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Főleg videózásra használnám. :)
2012. ápr. 14. 02:43
 2/7 anonim válasza:
Mindenkepp Nikon a tesom vett egy majdnem olyan kannont hd filmezes 12 mpixel stb es en a 7 mpixeles kis nikonommal jobban meg vagyok elegedve , egyebkent is mikor vette nikont ajanlottak csak nem volt annyi penze hogy nikont vegyen es ezert lett cannon . A Nikon nem lassu a cannon ugymond laggol nikon hamarabb befokuszal nem olyan lusta mint a cannon tehat mindenkepp ,,Nikon"
2012. ápr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Nikont venném egy 18-105 VR objektívvel. Annak elég nagy az átfogása, de jó a képminősége is. Általános célra nagyon jó.
2012. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

itt van az 5100 összehasonlítva a 600d vel.

Ha megnézed az elkészült képeket látható hogy az 5100 kevésbé zajos képet készít mint a 600d.


[link]

2012. ápr. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 r.nagy95 válasza:

Gyerekek... ne zavarjátok már össze szegény XD

Majnem ugyan olyan Nikon? Klasz , a gáz hogy nem olyan .

Egy eléggé nehéz kérdést raktál fel, de viszont segitettél azzal hogz ki irtad hogy , videozásra kel. Canon-kel neked , miért ?

A Nikon D5100-ban megtalálod a D7000-es szenzorját ami jobb kép minőséget ad a képeknek, viszont videónak nem xD

másik minusz,Nikonnak nincs manuális Expo.beálitása, filmezéskor ez kb. azt jelenti hogy , sétálsz az utcán és filmezel és látod hogz a rögzitett anyagon a fények egyszer sötétebbek, egyszer világosabbam . Ami legyünk komolyak zavaró .

Legjobb döntés videózásra a Cannon 600D egy 50mm Obival, ami prime lens . Netről töltsd la a Cinestyle canon szin profilt és a magic lantern frimeware frisitőt... és egy ultrakirály video DSLR-ed lesz, ami tul fogja lépni a D5100 határait.

2012. okt. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Főleg videózásra szerintem vegyél videokamerát.


Az eredeti kérdésre a válaszom, hogy az 5100-as jobb a kettő közül.

2013. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

beszarás, hogy senki nem érti, miért akar a kérdező eközül kettő közül választani..

de az ötös jól le írta


kérdező te meg azóta már biztos nagy filmes lettél, én is most veszek 600d-t :D

2013. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!