Ps3 Slim, fat, move miben különbözik? Hallottam mindegyikről de nem tudom hogy mi a különbség!

Figyelt kérdés

#PS3 #FAT #Move #külömbözik
2012. ápr. 15. 12:11
 1/4 pink07 ***** válasza:

a kérdésed elégé érthetetlen, te most a slim és a fat beli különbséget kérdezed, vagy a move írányítóról érdeklődsz? :D


Most sok ne segítő és köttekedő ember azt mondaná, hogy google a barátod, de ezt a szöveget én is utálom. :D

a slim és a fat között teljesítményben semmi különbség sincsen, csupán a forma és az energiafogyasztása különbözik :D A slimnek másabb a provesszora így kevesebbet fogyaszt. És ha jól tudom, még a hűtésben is van különbség, a slimben kisebbet raktak, mert a processzor nem mellegedik annyira, és ha jól hallottam úgy müködik, hogy hamar felmelegszik a gép, majd egyből le is hűti magát. :D

remélem segítettem. az írányítótól én sokat nem tudodk mondani, vivel nincs nekem olyanom :D

2012. ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fat volt a legelső playstation 3, majd jött a javított változata, a slim ami kisebb, halkabb, megbízhatóbb (egyébként ugyan azt tudják). a move pedig egy kiegészítő a playstation 3-hoz, a lényege a mozgás érzékeléssel történő irányítás.

http://www.youtube.com/watch?v=s9ybHddDMgM

2012. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. ápr. 15. 12:29
 4/4 pink07 ***** válasza:

a ps3 slim az enm egy javított változat!!!!! Hanem egy olcsó alakrészekből összerakot ps3. Hülyeség javítottnak hívni, ennyi erővel a ps3 slimet is javítottnak kellenen hívni, meg az xbox 360 slimet.


csupán olcsósítás, és kisebbé tevés ennyi, semmi több, nem javították a ps3 faton.


sőtt nehiába a ps3 80gb szériát tarják a legjobb ps3 nak. az xbox 360 ból pedig a jaspereset.


:D :D


senki ne sérődjön meg. :D

2012. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!