Mi a véleményetek a psp mp5-ről? (nem Sony hanem kínai másolat de szerintem jól néz kis tud sok mindent) persze nem mennek rajta olyan játékok. Azt hallottam az ilyen készülékek nem sokáig bírják mert szoftverhibásak. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 19:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Itt egy példa: [link]
2012. ápr. 20. 19:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Kuka mind.
2012. ápr. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 2011-ben vettem egy psp mp5 playert 8 Gb beépítettel. Kb. használtam félévig semmi gond nem volt vele. Aztán elkezdtem pendrive-ként használni ilyen word meg mindenféle kriksz-kraksz fálj formátumot hordoztam vele, nah ezt ezzel a beépített kínai memóriával nem szabadot volna. Mert amire kitalálták a playert (videó, zene fáljok stb.) azoktól nem volt semmi baja, de miután ahogy elkezdtem pendrivként használva mindenféle formátumot rárakni, egyszer csak írhatatlanná/formázhatatlanná vált és a videókat meg a zenéket se játszotta le, csak nézgelődhettél a menüben és kész. Ezután feladtam és kb így pihent a fiókban fél évig, amikor egyszer csak az önformázója sikeresen leformázta a belső memóriáját (éppen úgy voltam vele próbáljuk meg 1-2 havonta ujraéleszteni hátha és igen :). Most már vagy 2 éve kifogástalanul működik, nagyon jó rajta zenét hallgatni (persze kell hozzá egy minőségi füles), nagyon jól be lehet állítani a hangszíneket a saját hangszín szabályozójával. A videókat is szépen viszi és néha még battle city-zek meg mariózok is rajta. Rá lehet kötni tv-re is, ezt nem magasztalom fel de elfogatható minőségben adja át a tv-re a képet, a hang sajnos mindig zúg egy kicsit alapjáraton, de megszokható és ha zenét hallgatsz vagy filmezel elveszik a többi hang között. Ami nagy pozitívum még számomra, hogy pár napja piásan elestem vele és sajna nemcsak vele, hanem inkább rá és a jobb oldali gombok annyira benyomták a panelt, hogy eltörték a burkolaton belül lévő rögzítő csavarok furatait, amíg pozícionálják és rögzítik a lejátszó panelját :(. És így, hogy nem volt ami ellentartana a gomboknak nem tudtam bekapcsolni meg semmi, szétszedtem és ellen támaszként összehajtogatott nyomtató papírt raktam bele és működik, szóval az enyémről elmondhatom, hogy szívós egy darab :), nekem bejött! Sajna a karcolásokat nem tom kijavítani, de ezt így is csodának tartom!
2014. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!