Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 játékok pendrive-on?

Xbox 360 játékok pendrive-on?

Figyelt kérdés

Régebben vásároltam az xbox live-ról 3db játékot és lementetem pendrive-ra mind a 3 játékot.

A pendrive-ot rádugtam a pc-re és persze a pc nem látja a játékok meglétét de lehet látni hogy bizonyos tárhely foglalt (ami arra következtet hogy rajta van) és valami olyan program kellene ami látja ezeket a játékokat, és eltudnám küldeni e-mail-ben az ismerősömnek (persze ő is letöltené a programot) hogy ő is tudjon velük játszani!


2012. ápr. 21. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg hogy kikapcsolod a rejtett fájlok megjelenítését nekem ismerősöm így szokta csinálni és akkor látja azokat a fájlokat ha áthúzza valakinek az adathordozójára.
2012. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos ilyen funkció most nincs.

A baj az hogy az xbox egész más fajrendszert kiterjesztést használ min egy pc.

Ezt csak is valamilyen programmal lesz látható és kezelhető!

2012. ápr. 21. 11:52
 3/4 A kérdező kommentje:
fájlrendszert*
2012. ápr. 21. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Xport 360, vagy XtafGui
2012. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!