Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kiírtam néhány számot CD-re,...

Kiírtam néhány számot CD-re, de az egyiket nem viszi a CD lejátszó. Mit csináljak, hogy mégis lejátssza?

Figyelt kérdés
11 számot írtam ki, abból 10-et gond nélkül lejátszik a CD lejátszó. Az utolsót meg hiába próbálom, nem akarja. A gép viszont mindegyiket viszi. Ugyanolyan formátumban van mindegyik (.cda), és a lemez új, amire kiírtam.

2012. ápr. 21. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mit jelent az, hogy "nem viszi"? Amikor beteszed a lemezt, kiírja, hogy 11 szám van rajta, vagy csak 10-et? Ha a 11.-et el akarod indítani, mit csinál? Számolja az időt, vagy csak pörgeti a lemezt?
2012. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gergoap ***** válasza:
Szerintem túlírtad a lemezt. Vagyis a CD lejátszód lencséje már nem képes annyira a lemez szélére menni, mint a PC író.
2012. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak pörgeti a lemezt egy ideig, utána, mint amikor vége egy lemeznek megáll. Nem hiszem, hogy túlírtam volt, még bőven volt hely a lemezen. Kb. 40 perces lett az összeállítás, a lemez kapacitása meg 80 perc.
2012. ápr. 21. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez lehet, hogy írási hiba lesz.
2012. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha a számítógép lejátszójába teszem a lemezt, akkor lejátssza.:/
2012. ápr. 21. 19:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Sőt, a DVD lejátszó is lejátssza...
2012. ápr. 21. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!