Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyiért tudom eladni korrekt...

Mennyiért tudom eladni korrekt áron használt Ipodomat? 30gb, kicsit lestrapált, akksi csere is elkelne benne. Néha le is fagy.

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb. mennyiért vetted? Mert abból kell lefaragni. Most mivel nem írtad ki, tételezzük fel, hogy 50e Ft-ért vetted, erre két dolgot tudok javasolni:

1., ha így adod el, lestrapáltan, akksicserésen+fagyás hibával, akk kb. 15e Ft talán.

2., Ha megjavíttatnád akár 30ért is el tudnád.


Sajnos én ezekben az adás-vételes cuccokban nem vok penge, de én ennyiért adnám el.

2009. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem írtam mennyiért vettem, kb. 2 éve ajándékba kaptam.

Köszönöm a választ!

2009. jún. 21. 20:00
 3/3 anonim válasza:

nekem is van egy 30gigás ipodom, kicsit karcos, van rajta egy horpadás(kicsi) de a belseje normális, én olyan 15-20ért körül adnám el az enyémet.

Mérd fel, hogy az aksicsere mennyibe kerül, és ha megéri cseréltesd ki, h többet érjen.

2009. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!