Mit kell figyelembe venni?

Figyelt kérdés

Venni akarok egy xbox 360-at és jó árban csak használtat láttam. már beszéltem a csávóval hogy megnézem és ha jó, akkor fizetek neki.

itt mit kell meg nézni? mi a legfontosabb?



2012. ápr. 23. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Igazság szerint slimen kívül minden mást zsákbamacska megvenni.

Én nem foglalkoznék ilyenekkel.

2012. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miert? a slimbe nem lehet hiba?:d
2012. ápr. 23. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokkal megbízhatóbb, mint a régi szériák, amik iszonyú hajlamosak voltak meghalni...
2012. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és az baj ha fleshelve van?
2012. ápr. 24. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Baj.
2012. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A következő dolgokra figyelj:

- Legyen hűtésmódosítás (így elkerülhető a 3 ledes hiba)

- Ha szeretnél rá Xbox Live-ról letöltögetni, legyen benne merevlemez (20GB elég)

- Nem baj, ha flashelt, de ezesetben fontos, hogy amikor felmész LIVE-ra, ne legyen patchelt játék az xbox-ban, vagy kitiltják a konzolodat.

- Ha mégis hűtésmódosítás nélkülit veszel, TARTSD JÓL SZELLŐZHETŐ HELYEN az xbox 360-ad, és játék után még pár percig hagyd a főmenüben bekapcsolva az xbox-ot, hogy hűljön kicsit, valamint tartsd fektetve (utóbbiban nem vagyok biztos, de egy oldalon azt írták, hogy ha fektetve tartod, jobb, gondolom azért, mert a meleg levegő felfelé száll)


Én találtam 30e ft-ért a fontos dolgoknak megfelelő példányt.

2012. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

huh, köszönöm:)

megpróbálok figyelni rá;)

2012. ápr. 26. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!