Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen digitális fényképezőt...

Milyen digitális fényképezőt ajánlanátok kb.20 ezer Ft. Környékén?

Figyelt kérdés

Az árához viszonyítva gondolom nem lehet valami brutálist kiválasztani, azonban szükség lenne a nagy teljesítményre, tehát a kitűnő képek készítésére, persze a jó videófelvétel sem árt, de előny a jó képek készítése! Használtan is jöhet a cucc, hiszen úgy olcsóbb, tehát használt ár is jöhet :)


Köszönöm a válaszokat :)


2012. ápr. 24. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

A kítűnő kép teljesen relatív dolog. Az én képeim többsége pl szutyok, pedig nem éppen alsó kategóriás géppel fotózom. Sokat kell még tanulnom.

20e Ft környékén a legalsó kategóriát kapod, tehát nem fogsz HD video rögzítésére alkalmas cuccot kapni és az optikája sem fog olyan szépen rajzolni.

Ez az árkategória nem a kompromisszumok kategóriája. Rakjál hozzá legalább kb 3 x 20E Ft-ot és akkor lehet kompromisszumokról és használt gépekről beszélgetni.

2012. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"nem a kompromisszumok kategóriája" ezt úgy értem, hogy "ezt kapod, ez van".
2012. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem ez megfelelne neked :)

2012. ápr. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat. Másodszor pedig az elsőhöz, egyszerűen nincsen keret rá és tisztában vagyok azzal, hogy a minőséget meg kell fizetni. A fényképezőgép témában egyáltalán nem vagyok jártas és fogalmam sincs, hogy mi milyen jó, stb. Ezért is tettem fel a kérdést, hogy segítséget kérjek a legeslegjobban megfizethető alacsony árú és egyben kíváló minőségű gép megtalálásában, mint Pl. mobilkészülékeknél a ZTE Blade (mikor megjelent az árához képest a középmezőnyben volt jelen az alacsonykategóriások árán). Remélem érti. Köszönöm a segítségeket :)


Ui: Láttam egy FUjifilm AX500 -ast, amelyet 20k -ért már be is lehet szerezni, ráadásúl HD videó rögzítésére is alkalmas ;) Köszönöm a segítségeket, persze várok még további válaszokat :)

2012. ápr. 26. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!