Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A fényképezőmet elővettem 2...

A fényképezőmet elővettem 2 hónap után, és az aksi is benne volt felejtve. Feltettem tolteni de azt jelzi fel van töltve és mégsem működik vele a gépem. Pedig jó aksi volt nagyon. Van egy másik és azzal viszont megy. Mi történhetett az akkuval?

Figyelt kérdés
Bosszant mert nagyon sokáig bírta vele,Most meg ,meg se nyikkan.A töltőn pirosat világít ha meg nincs feltöltve,de ennél az akkumlátornál zöld , és még sem jó.
2012. ápr. 24. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Régen meg kellett bikázni a tökig lemerült akkukat!Próbáld meg egy 4.5V-os elemmel egy picit meglöketni és nyomban rakd a töltőre fel!!!
2012. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ennek speiális töltője van.7.2 voltos az akku. 710mAh es
2012. ápr. 24. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj!Ha nem kezd el tölteni, előfordul hogy annyira kimerült és nem érzékeli az akkut.Nagyon minimális töltöttséggel már indulhat a töltés!Addig viszont nem, míg nem nyomatsz rá picit.Telefonokba a régen legyártott akkukat (amik a boltban ragadtak) is csak így tudtuk elindítani!
2012. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hogy bikazzám meg? mondjuk egy 9 voltos elemmel ugyan ugy a + ,-, végéhez rakom? Bocsi hogy ilyeneket kérdezek de nem értek hozzá.Meddig érintkeztessem? Köszönöm eddigi válaszaidat is :)
2012. ápr. 24. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosan, jó a logikád!

+-+ --- kb 2-3 másodpercre!

Majd a töltőre gyorsan!

2012. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!