Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360 slim vs. Playstation...

Xbox360 slim vs. Playstation 3 slim kinek melyik jön be jobban? (melyik a jobb)

Figyelt kérdés

és még valami: úgy érdemes ps3-at venni ha nincsen lcd tv-m?

és kinek melyik a kedvenc játéka? és melyikhez?

előre is köszönöm a válaszokat :)



2012. ápr. 30. 23:50
1 2
 1/11 anonim válasza:

nekem jobban bejön az xbox, és hogy érdemes-e nem lcd tévéhez megvenni, az csak azon múlik, hogy mennyire szeretnéd kihasználni a konzolt, mert akkor, ha csak az a lényeg , hogyy játszani, tudj, akkor tökéletessen megéri, mert olyan sokat nem romlik miata a képminőség, és a kedvenc játékaim:-gears of war (1,2,3)

-rage

-bulletstorm

-darkness 2

(killzone 3)-azért zárójelben, mert ps3 exklúzív, és én is csk kipróbálni tudtam, de amennyit láttam belőle, az tetszett, meg a gameplay-eken is jól nézet ki

2012. ápr. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 LinuxPower ***** válasza:

A Halo és Minecraft miatt inkább az XBox 360.

Az Uncharted, Killzone, PS Home, Blu-Ray lejátszás és az ingyenes multi miatt pedig inkább PS3.


Hogy melyik jobb, az csak azon múlik, hogy te mire akarod használni a konzolt!

2012. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lázár Péter ***** válasza:

ps3.

Én először mikor megvettem a ps-t akkor nekem is normal TV-m volt normal TV-n is jó a grafikája.

call of duty, mortal kombat, need for speed. PS3-ra.

2012. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#2


PS Home miatt szerintem senki sem vett még PS-t, azt inkább ne is soroljuk ide.


Amúgy PS3 előny:

- több exkluzív

- ingyen multi

- blu-ray lejátszó (bár ez CRT tv-n akkor nem sokat számít, de ez miatt a játékoknak is nagyobb méretük lehet és kevesebb korlátozás van ez miatt)


X360:

- olcsóbb egy 5-össel


Ha Halo, Gears of War és Forza érdekel akkor Xbox, ha God of War, Uncharted, Killzone, Heavy Rain, Gran Turismo, Motorstorm, Twisted Metal, Infamous, LittleBigPlanet, Ratchet & Clank és még sok más akkor PS.

2012. máj. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én azért ajánlom a PS3-t mert az exkluzív játékok jobbak, például a Ratchet & Clank vagy a Sly Trilogy, ezek mind gyermekkorom PS2 játékai a PS3-n, de persze komolyabbak is vannak ezeket elmondták előttem, a Blu-Ray meg nagyon nagy előny, állítólag jobban megéri mintha vennél egy sima Blu-Ray lejátszót, mert ez annyira jó lett benne...de persze mint látom nincs olyan TV-d, így neked mindegy, de a multi ingyen van ami megint csak egy nagyon fontos dolog.
2012. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 LinuxPower ***** válasza:

Az, hogy a PS3 jobb Blu-Ray lejátszó, mint az erre kitalált eszközök, csak a PS3 megjelenésének idejében volt igaz, akkor ugyanis olcsóbb volt egy PS3, mint egy Blu-Ray lejátszó.


Ma viszont már 30k körül lehet venni egy Blu-Ray lejátszót.


Az viszont egész biztos hogy egy PS3 olcsóbb, mint egy Xbox + Blu-ray lejátszó.

2012. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Exkluzív játékok! Kész, ha itt tudsz döntést hozni, akkor megvan a számodra ideális gép.


Nálam ez a PS3 volt. Miért? Egyrészt, mert sokkal terjedelmesebb a Sony kínálata, mint az MS-é és nekem ezek jobban is bejöttek.

A többire tettem rá, nekem játékra kellett és azok közül is azok, amelyik csak az adott gépre jelenik meg, ennyi. :)

2012. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
PS3 azért jó, mert olyan mint egy nosztalgia, akinek volt PS2-je, rajta pedig a leghíresebb exkluzív játékok rá (pl: Ratchet & Clank), azok PS3-mon megkapják ezeket újra.
2012. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

PS3.

Az uncharted egy kiválló játék. Állítólag a legjobb ebben a generációban. (Csak PS-en van)

2012. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Túlzás, hogy legjobb, tényleg nagyon jó játék, a sztori, a látvány, a karakterek, minden nagyon ott van, de legjobbnak nem mondanám, mert "csak" egy lövöldözős akciójáték.

Legjobb szerintem csak az lehet, amibe van egy kis érzelem, különlegesség, meg nem is tudom, nehezen megfogalmazható.

10/10-es játék az összes Uncharted, mégsem mondanám a legjobbnak

2012. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!