Van egy Acer Aspire 5610Z laptopom, mely nem akar bekapcsolni. Tudtok tanácsot adni? (probléma bővebben, lent)

Figyelt kérdés

Tegnap este elment a kép, majd újraindítás után hibaüzenetet írt ki, ami nem nagyon látszott, mert a kijelzővel is lehet valami (nem volt elég fénye). Ma megint újraindítottam, ilyen nagyon haloványan kiírta, hogy megpróbálja a számítógép javítani magát. Ez eltartott egy jó ideig, de nem tudta rendbe hozni. Szerintetek a Windows 7 szállt el vagy a kijelző, vagy a kettő együtt esetleg más hardware hibája lehet (videókari)?

Ok tudom vigyem szervízbe, de hátha tud valaki egy kis segítséget adni, merre induljak el.

A gép nem mai darab kb 3-4 éves.



2012. máj. 4. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg újrarakni a vindózt (és ne 7-et rakjál rá, túl gyenge hozzá). Ha nem megy, marad a szerviz, de nemigen éri meg már javítani.
2012. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Számomra létfontosságú adatok vannak rajta, pl szakdolgozat+ egyéb anyagok. Azokat muszáj valahogy megmenteni :S
2012. máj. 4. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, nem külön partíción volt a vindóz? Legközelebb úgy csináld.

Most annyit tudsz, hogy kiszeded a vinyót, rádugod egy asztali gépre és lemented az adatokat róla.

2012. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most a windows megy szépen, de a kijelzőnek nincs háttérvilágítása, fénye. Kislámpával olvasható. Most rá van dugva egy monitorra úgy használható, de ez így nem állapot. Most épp mentegetek aztán lehet szerviz.
2012. máj. 4. 12:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Leírom mi lett a vége, hátha valakit érdekel. Elvittem szervizbe, egy átalakítót kellett kicserélni, mely a kijelző világításhoz biztosítja az áramot. Egy 10esembe fájt, de most működik szépen :)
2012. máj. 10. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!