Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » "Lefagy" a laptop és nem...

Hanyat kérdése:

"Lefagy" a laptop és nem lehet újra indítani, miért?

Figyelt kérdés
Acer Aspire 3100 típusú laptopom van. Ezen a héten másodszorra tapasztalom a következő problémát: ideig használom (csak is netezek) ez után a youtube videók elkezdenek úgy viselkedni, mint régen a már merülő elemű walkman-ben a kazetta "húzódik". Érdekes, hogy bár így viselkedik mégis más lapokat szépen behoz, nem is igazán lassul le, nem forrósodik túl stb. Megpróbálom kikapcsolni, nos az legalább 5 perc mire megtörténik. Várok egy picit vissza szeretném kapcsolni, de csak a windows xp logó jelenik meg tovább nem jut. Ki kapcsolom újra és akkor az előző folyamatot választva tudok csak belépni. Nem rég lett újra telepítve ( kb 1 hónapja) jogtiszta xp, érdemes lenne újra rakni, esetleg egyéb ötletek? Köszönöm előre is!

2012. ápr. 25. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Előszőr is mennyi RAM van a laptopban? Próbáld meg másik böngészővel ugyan ezt, illetve nézd meg hogy amikor igy belassúl feladatkezelőben mit jelez a terhelésnél (memória, CPU). A firefox flash tartalom alatt elég sokat tud enni, nekem is csinál néha ilyet a laptop, de nekem azért mert a CPU is gyenge és kevés a memória is (1 giga). és az XP illetve a flash tartalmak firefox alatt elég gépigényes, és sajnos ez már kevés neki. Persze lehet nálad nem ez a baj, de nálam konkrétan ez, és a jelenség is ugyan ez.
2012. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a gyors válaszod, nekem is csak 1 gb a RAM és Firefoxot használok. Melyik böngészőt javaslod? Chrome?

2012. ápr. 25. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!