Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes használtan ps3-mat venni?

Érdemes használtan ps3-mat venni?

Figyelt kérdés
Most nincs pénzem újra úgyhogy a +20 ezerért újat kapsz válaszoktól kíméljetek én is tisztába vagyok vele.Első sorban olyanoktól szeretném hallani akik már vettek de persze más is írhat.Ha lehet mondjatok boltokat is ahol használtan lehet venni.Ilyet hogy apród,vatera,jófogás,hardverapró ilyeneket ne mondjatok én is ismerem őket.Ez mondjuk megérné megvenni: [link]

2012. máj. 5. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsőnek kipróbálnám, ha ott helyben megy, nem hangos, normálisan bekapcsol, akkor később sem lesz baja.
2012. máj. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lázár Péter ***** válasza:
attól függ hogy mennyibe kerül! Egy újat veszel 60000-ezerért! Szerintem vegyél újat!
2012. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!