Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autós erősítő (hidalható)...

N3xT kérdése:

Autós erősítő (hidalható) 2x220watt 2 Ohmon, akkor hidalva is lehet használni 2 Ohmon?

Figyelt kérdés

JBL GTO752 típúsú erölködőröl lenne szó, és egy JBL 2402BR

lenne vele meghajtva a lakásban, csak sehol sem tüntetik fel hogy hidalva is bírja-e a 2 Ohmot, vagy csak 2ch-ban.

Szerintetek?



2012. máj. 5. 22:13
 1/1 A kérdező kommentje:
Találtam egy oldalt ahol azt írja "Minimum Impedance Bridged 4 ohms" szóval kiderült, de ez mondjuk számít? pl én évek óta egy Jamo aktív mélynyomó erölködőjével hajtok egy 4 Ohmos autós mélyet, a másik erölködőmmel pedig két 6ost párhuzamba, ami ugye 3, nyilván frekvenciától függ, de mind a kettő elvileg "csak" 8 ohmossal bírna el rendesen melegedés meg hatásfok romlás nélkül, én ezt nem észleltem szerencsére. Szóval ennél is lehet hogy nem ajánlott de nem lenne belőle probléma?
2012. máj. 5. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!