Kinek van psvitája?

Figyelt kérdés
Megéri megvenni?
2012. máj. 5. 22:39
 1/7 anonim válasza:
Szia nekm van én nagyon szeretem itt egy jo nagyon sok cuccal : [link]
2012. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem venném meg azt a vatarásat, egyik az, hogy Vatera, ez már alapból kizáró ok, másik, hogy alig többért lenne újonnan.

Az alapgép 80k, legyen 5db játék 50k, tok+memókártya legyen még egy extra 10-es, ez 140k.

20k-val olcsóbb, viszont használtan a játékok is kevesebbet érnek, mondjuk 2k/db-vel, így már egy tízes lejön, és akkor durván 10k-t spórolsz, mintha újonnan megvennéd.


Semmiképp se vedd meg a vaterásat.


Amúgy nagyon jó cucc, megéri.

2012. máj. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát hogyha veszek BIZTOS hogy nem vateráról venném mert újonnan veszem a konzolokszervizéről. A pénz nem jelent gondot, ballgásomra kérném
2012. máj. 6. 07:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt is van Vita.

Mikor bejelentették, elgondolkoztam, hogy ki tudnám-e teljesen használni a gépet, mert csak akkor veszem meg.

Nos, az első mondat alapján gondolom már sejted, hogyan döntöttem. :)


Ha sokat használnád, akkor megéri.

2012. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

horváth Ádii ha annyira szereted, akkor miért akarod eladni?


Kérdésre válaszolva: Ha érdekelnek rá a mostani játékok, akkor megéri. Én még nem vennék vitát, mert még kevés játék van rá, és drága is, de ha később már lesznek rá olyanok, amik érdekelnek, mindenképpen beszerzek egyet.

2012. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De tényleg ádám minek adod el ha nagyon szereted?
2012. máj. 6. 22:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg neki nem jött be, vagy nyert, vagy lopott, vagy csak kell neki a pénz, ezer oka van, amiért el akarja adni, de hogyha te úgysem akarsz Vateráról venni semmit akkor ez egyáltalán nem is fontos.

Ettől még ugyanúgy igaz, amit a többiek mondtak, hogy jó.

2012. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!