A legújabb lt 3. 0 flasht letudják törölni ha felmegyek live-re?

Figyelt kérdés

Ha bannolnak annak csak az a következménye hogy elveszik a live tehát hogy nemtudok felmenni többé ? vagy a flash is elveszik ? valahol olvastam hogy legujabb flashel fellehet menni, mert kevés az esély hogy meglátnak, csak a régebbiekkel nemszabad mert egyből valami frissítést ir ki aminek a következménye hogy elveszik a flash

Valaki eltudná magyarázni ezt az egészet ?



2012. máj. 6. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs ezen mit magyarázni.

Flash -> nem liveozol.

2012. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De még van 1hónap ingyen live-em és nemakarom hogy kárba vesszen
2012. máj. 6. 20:19
 3/8 kutyafülgfdsfgsdfg ***** válasza:
Miért nem vártad meg még lejár a gold előfizetés,és azután buheráltatod meg a géped.
2012. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mielőtt mindenki elkezdene itt szidni engem leirom miért kényszerültem flashre, a szüleim elváltak, apukám évekig nemadott anyunak pénzt miközbe itt lakott és fogysztott minden félét, közbe ballagásvolt tesvéremnek, ide-oda kellet a pénz továbbtanulás, beiskolázás meg mindenféle ilyesmi, anyukámnak erre nemvolt pénze ezért jöttek a folytonos hitelek, amiből egyre több lett

aztán apám azt mondta akkor megy el ha anyukám kifizeti, a lakás felét ebbe anyukám belement ami végzetes hiba volt kifizetett

apukámnak nemkevesett több milliot, ebből a pénzből nekünk a gyerekeinek semmitse adot holott megigérte hogy ad hogy ha valami váratlan dolog történne legyen hova nyulni, ezt a pénz ő elitta, eljátszotta

anyukám persze itt maradt a rengeteg hitellel kevés pénzünk marad havonta

higgyétek el ha ez nemtörténik nemflasheltetem soha a boxot mert lenne pénz havonta-2havonta legalább 1játékra és éves szinten live-re

2012. máj. 7. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenki magasról lesz*rja má miért "kényszerültél" flashre.

A cigánygyerek is tud magyarázkodni miért kellett azt az üveg vodkát ellopnia a tescóból.

2012. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jolvan igazad van, csak azért irtam mert nemkell egyből le bu*izni meg csi**kázni aki ki flashelteti az xboxát az ő döntése.

Egyébként tudni illik nagyon jóvagyok mesemondásból :D:DDDD

ASDASDASDASD

Na visszatérve nincs mindenkinek pénze eredeti játékokra

2012. máj. 8. 12:57
 7/8 A kérdező kommentje:
A választ még mindig várnám hogyha lennek valaki olyan kedves...
2012. máj. 8. 13:13
 8/8 anonim válasza:
Nemtörlik le nekem a 2.0-ást is csak részben törölték vagy nemtudom mert elötte ment a AC:Brotherhood utána meg nem most 3.0-án van fél éve live-ozok az a szóbeszéd járja hogy a 3.0 már nem bannolják mert védelem van rajta mindenesetre vigyázni kell nekem nem váltak el szüleim mindig marad 60-70 ezer havonta de nemtudom miért nem engedi hogy vegyünk eredeti játékot azt mondják pénz kidobás ha itthon kiriok 100-at ingyen minden esetre én a flash nél maradok a kérdésedre pedig válaszoltam még az elején :D
2012. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!