Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ti vennétek egy PS3 (playstati...

Ti vennétek egy PS3 (playstation) -at vagy a számítógépet bővítenétek?

Figyelt kérdés
A ti véleményetekre vagyok kíváncsi.Köszi
2012. máj. 6. 16:02
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:
Mivel én általában olyan játékokkal játszom amik számítógépen élvezetesebbek (értsd egér billentyűzet) vagy meg sem jelennek konzolra ezért én a gép bővítés mellett döntetnék.
2012. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy grafikab.zi PS3, mivel konzolra rengeteg játék kijön, ami PC-re nem, vagy csak sok késéssel, PS3-ra meg ez aztán duplán igaz, az exkluzív játékai miatt.

Meg nem kell semmit szenvedni, megveszed a játékot, berakod, és megy is.


Régen PC-s voltam, ma már egyszerűen nem tudok PC-n játszani, minden egyes részét utálom.

2012. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem boxom van, annyiból jobb a pc hogy ott van torrent és leszeded a játékokat, ezt konzolnál is megtudod oldani,de ott megkell buherálni a masinát hogy vigye a másolt játékokat, ha már veszel konzolt akkor legyen pénzed játékra, nem éri meg a buherálás.
2012. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!