Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az xbox360-hoz muszáj hogy...

Az xbox360-hoz muszáj hogy legyen wifi?

Figyelt kérdés
Nekünk nincs wifink.Most fogok venni egy xbox360 slimet de nem tudom hogy az baj e ha nincs wifi.

2012. máj. 6. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj. Rá lehet kötni netre kábellel is, sőt, a régebbi típusokban nincs is wifi.
2012. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán kell muszáj hozzá net.És ha igen az nem gáz hogyha nálunk routerrel van meg kötve.
2012. máj. 6. 18:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés.Ha net kell hozzá vagy wifi akkor minek kell xbox live előfizetést csinálni?Azt hittem ez úgy van hogy megveszem veszek egy xbox live kódot és játszhatok online.Nem netezni akarok rajta mert azt tudok a gépemen is csak online akarok játszani.
2012. máj. 6. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező a net se, de akkor (értelemszerűen) nem fogsz tudni online játszani. Routeren keresztül is megy. Az XBL az csak egy szolgáltatás, ami előfizetős (nyilvánvalóan azért, mert ebből jön a sok pénz), és nem internet, ha arra gondolsz.
2012. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy van nálunk a router hogy a szüleim szobájából egy kábelen meg van kötve és így én is használom.Usb kábellel van megkötve csak azt nem tudom hogy az xbox fel fogj e ismerni.
2012. máj. 6. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!