Milyen laptop-ot vegyek alienware-t vagy macbook pro-t köszi?

Figyelt kérdés

tom h. nem egy kategoria meg más az oprendszer de ez van.

köszi a válaszokat!



2012. máj. 7. 21:52
 1/8 anonim válasza:
Mire kéne? Mennyit szánnál rá?
2012. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
játék de nem elsö sorban átlagos használat photoshop videovágás fontos a dizájn és 500000-em van rá :)
2012. máj. 7. 22:05
 3/8 anonim válasza:
Fontos, hogy hordozható legyen?? Mert ennyiből már egy fullextrás gépet lehet összerakni.
2012. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen kérlek a kérdésre válaszolj!
2012. máj. 7. 22:46
 5/8 anonim válasza:
Oké, én csak azt akarom, hogy a lehető legjobban járjál. Elvégre nem 2ft-ról van szó. Szerintem az asus g70es sorozatát nyugodtan nézheted. Egyiknek se fog gondot okozni egy játék, vagy komolyabb program sem. Illetve még nézheted a dell XPS sorozatát is. [link] van 593ért is, abban 16gb ram van. A dell xps laptopokban gt555m vga van, nem rossz egyik sem (gtx560m, gt555m), de egyik sem fogja bírni a játékokat fullhd felbontásban. Persze lesz olyan játék amelyik elmegy, de nem mindegyik.
2012. máj. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább Alienware, de te döntöd ell hogy Mac vagy Windows(vagy rosszabb esetben Linux) kell
2012. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én egyiket sem venném. Szerintem vegyél egy Packard bell-t. 420.000Ft-ért egy nagyon profi játékra tervezett laptopot kapsz. Én 200.000-ért vettem az enyém, de Battlefield 3 - COD:MW3 - AC:REV meg ezek full HD - Lagg mentesen futnak rajta. Szóval ha játék akkor ne ezek közül válassz
2012. máj. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha videóvágás meg PS meg játék mindenféleképpen a MacBook Pro. Van rá rohadt sok jó játék(CoD4, Half-Life 2, CS Source, Dota 2 asszem, GTA Vice City, Liberty City, San Andreas, III és IV...)
2012. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!