Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudnék max 2-3000 Ft-ért...

Hol tudnék max 2-3000 Ft-ért fejhallgatót venni?

Figyelt kérdés
Nem túl rosszat.

2012. máj. 8. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért még nem kapsz jót. Nemrég árultak 6 körül Maxell Retro DJ-t, az nem volt rossz (bár én fél perc után levettem a fejemről, nagyon összemos mindent, nem szeretem az ilyet), de ha jót akarsz, olyat csak 10 fölött kapsz, pl Beyerdynamic DT-235.
2012. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért kapsz egy gagyi fülhallgatót, gondolhatod, hogy akkor milyen fejhallgató jön ki belőle.
2012. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én vettem az Intersparban egy Canon CNR-HS8 fejhallgatót, amin van egy minimális kinyúlású mikrofon is és az 2000 Ftomba fájt.

Véleményem szerint igen kiváló, plusz van vagy 2 méter kábele, így gépről is tudom nézni a filmeket akár fekve is. :)

2012. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Osztálytársam is ennyiért vásárolt interneten (igaz, márka nélküli) készüléket. Mikor belehallgattam, nem tűnt fel, hogy különösebb baja lenne. Köszi, harmadik!:)
2012. máj. 9. 17:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, mert nincs viszonyítási alapod.

Akkor lehet elleszel egy márkátlan valamivel is, csak SOHA ne hallgass bele egy minőségi fejhallgatóba, mert arról fogsz álmodozni.

2012. máj. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én neten is rendeltem igaz, fülhallgatót.

A régi Maxell Jellez volt az ami nem volt fülbedugós és jól adta a basszust is és olyan szinten verte a nagy márkákat, hogy nem is akartam másban hallgatni, pedig volt már mindenfélém egészen 7 ezer forintosig szinte minden de ebből kettő került 900 azaz !!!kilencszáz!!! FT ba


Már sajna nem gyártják, nem is lehet rendelni, szívem is fáj miatta :(

2012. máj. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tamás01134 válasza:

Én a philips She2500-as fülesét ajánlom neked.KIVÁLÓ ár érték arányú.Én anno 2500ft ért vettem media markt stb helyeken 5000 körül van.Csak jót tudok mondani róla kiváló hangzás extra bass. :)


[link]

2012. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. máj. 30. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!