Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megéri még konzolt...

Szerintetek megéri még konzolt venni?

Figyelt kérdés

Úgy értem nem fog majd kijönni hamarosan az új generáció?

Ennek egyik jele a PS Vita.Sztem hiába nem jelentettek be újat,attól még készülhetnek az újakkal.

És nem a pénzzel van a gond,de az a helyzet,hogy a PC már elhaladt a konzolok mellett,és eddig is PCn játszottam,de szeretnék egy konzolt is.Még ha az lenne a válaszotok,hogy "sosem késő konzolt venni" akkor is ha mégis kijönne valami hamarosan,a mostani generáció már elavultnak minősülne.


2012. máj. 8. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
xbox 360 at még érdemes venni ha esetleg ki is jönne az új amit kb 1 év múlva terveznek akkor még egy darabig nem lesz elavult az xbox 360 sem.
2012. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenki azon izgul hogy jön az új konzol ebben a grafikahuszár videójáték társadalomba!A játékélmény senkinekse számít.

Máig vannak olyan PS1-2,Xbox Classic játékok amelyek odaverik játékélménybe a mai játékok többségét.

És akkor mi van ha jö n az új konzolgeneráció egyböl azzal kell játszani?Külömben is vannak PS3 és Xbox 360 ra is kihagyhatatlan címek még akkor is ha megjelenik az új generáció.

Meg külömben is ha megjelenik az új konzol azzal is várni kell a játéktámogatottság miatt meg az elsö sz@r modellek miatt hogy késöbb javított modeleket tudja megvenni az ember (mert a PS3 és a Xbox 360 esetében is ez volt) aztán még ott van az árcsökkenés hogy emberes áron tudjuk meg venni a gépet és a hozzá való játékokat.Szóval ha megjelenik egy új konzol érdemes vele várni egy évet.



"ha mégis kijönne valami hamarosan,a mostani generáció már elavultnak minősülne."

Neked se a játékok számítanak hanem hogy elmondhasd a legújabb géped van.

2012. máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Neked se a játékok számítanak hanem hogy elmondhasd a legújabb géped van."


Nana! Ez már durva elsőre itélkezés.Olyan értelemben számít elavultnak,hogy megszűnik rá a támogatottság,a régebbi/előző generációba fog tartozni és általánosságban arra fognak az emberek hajtani.

2012. máj. 8. 23:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint,hogy az újra fognak hajtani.
2012. máj. 8. 23:24
 5/5 anonim ***** válasza:

A 2. válaszolónak nyomnék egy akkora like-ot, hogy az még engem is eltalálna. xD

Maximálisan igaza van, én is valami ilyesmit akartam írni, de megelőzött. :)


Kérdező: a konzol mindig egy adott korszaknak az értékét képviseli. A PS1 a '90-es évekét, a PS2 a 2000-es év elejét, a PS3 a 2006-os/-201X-es éveket stb.

Mindig is megéri megvenni, mert rengeteg jó játék születik rá.


Mivel nem volt konzolod, én a következőt javaslom:

ruházz be egy PS3-ra/X360-ra. Tele van irtózatosan jó címekkel, ami csak ezekre a gépekre jöttek ki. Ezeket, mire kitolod és megunod magát a gépet is, az új konzoloknak az ára már a béka segge alatt lesz (kis túlzással persze, lényeg, hogy sokkal olcsóbban hozzájutnál), ergo veszel azt és arra már rendesen érkeznek a játékok is.


Mindig is lesz olyan konzol, amit azért vesz az ember, mert arra folyamatos támogatás lesz X ideig, ez a drágább.

De mindig lesz olyan is, ami már nem kap támogatást, hanem már megkapta és tele van egy rakás istenverte zsír játékkal és nagyon olcsó. :D

Kicsit furán megfogalmazva ennyi a lényeg. :)

2012. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!