Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elromlott a hangfalam? HEEEELP...

Elromlott a hangfalam? HEEEELP MEE!

Figyelt kérdés
Tegnap még zenét hallgattam,mikor lefagyott,egy picit beleütöttem a gépbe,mert 15 percig semmire nem reagált,de tényleg nem volt nagy,lhetséges hogy elmozdult a hangkártya?Bár én úgy hallottam az hátul van,én meg elől ütöttem meg picit.Vagy.. tegnap töröltem le programokat? Votl egy ismeretlen,amit nem tudtam minek van ott? Gondoltam letörölhetem.. Talán a hangkártya telepítése volt? :(( Valami rózsaszín virág volt a jele,de a nevére már nem emlékszem.. Azt tudom,hogy voltak benne hangfájlok,meg egy két "hülyeség" .. Kérlek segítsetek,szétszedni nem akarom a gépem,meg nem is tudnám,mert nem értek hozzá,de nagyon zavaró,hogy nem tudok semmit se hallgatni,különben világít a hangfal,de semmi más.. :/

2012. máj. 9. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg azt törölted le.
2012. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!