Kb 4 éves Acer laptopom mostanában elég sokszor annyira átmelegszik, hogy kikapcsol. És nem csak akkor, ha filmet nézek. Mit lehet ilyenkor tenni? Még lent

Figyelt kérdés
Régebben folyton úgy használtam,hogy az ágyamon volt mellettem,akkor semmi baja sem volt,pedig akkor nem tudott szellőzni se. Lehet ez a baj? Mostanában már néha akkoris túlmelegszik,ha kitámasztom könyvekkel,és az alja semmihez sem ér hozzá.
2012. máj. 10. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Tele van porral (plusz bekeményedett a hővezető paszta is jó eséllyel), csavarozd le az alját és pucold ki. Ha nem tudod/akarod megcsinálni akkor vidd be szervízbe, vagy fújasd ki kompresszorral a szellőzőréseken keresztül.
2012. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, pucold ki. Én egyszer pucoltam egy ismerősöm Acerjét, 4 év alatt összefüggő vattát növesztett a kifújó rácsra, teljesen blokkolta a légáramot.
2012. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm!
2012. máj. 10. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!