Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Távirányítós autó gépről?

Redvinaa kérdése:

Távirányítós autó gépről?

Figyelt kérdés
A suli végén akarok csinálni egy távirányítós autót, amit neten keresztül gépen tudok irányítani (egy kamera által képet is szeretnék látni). Még ismeretlen vagyok a témában úgyhogy segítsetek ötletekkel pls!

2012. máj. 11. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ébredj fel.
2012. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen áramköri, programozói és hálózati tapasztalatod van?
2012. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zuzuki válasza:
Ez bazi jó ötlet,de miért gép előtt?Szerintem ez úgy a "faja" ha élőben,pályán kipróbálod!Sajnos nekem tehetségem soha nem volt ezekhez a szerkezetekhez(a mai napig meg lehet nézni munkásságom egy bekeretezett tartóban,a Bánki Donát akkor még szakmunkás képzőben).Egy kalapács tíz centi volt az előadásomban és a vicc az,hogy állandóan órás mester szerettem volna lenni....
2012. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zuzuki válasza:
Ja.... Most olvasom,hogy ez valami vizsga feladat!Rádióműszerész és kész!Ennyi a dolog lényege,mert az irányítás és egyéb dolgok már mennek magától!Ez egyébként hokedli,nem nagy vászisz!
2012. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért nem "faja" élőben, mert így a világ másik végén is tudok autózni, miközben ott sem vagyok
2012. máj. 12. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


azért nem "faja" élőben, mert így a világ másik végén is tudok autózni, miközben ott sem vagyok"


Ez a veszély nem fenyeget.

2012. máj. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem olyan ötletem támadt, hogy lehetne csinálni egy sakk táblát, ami érzékeli, hogy mely mezőn mely bábuk állnak, és hozzá van kötve a számítógéphez, és interneten elküldené a számítógép egy másik számítógépnek az állást/lépést, ami továbbadná a másik sakktáblának, amin világítana az a mező, amire át lett helyezve a másik sakktáblán a bábu, és így látná azt, amit az ellenfél lépett, és így lehetne játszani.


Ez azért lenne jó, mert bárhol van az ember a világon, tudna sakkozni, és nem a monitoron kellene, hanem rendes sakktáblán játszhatna. Én utálok a monitoron sakkozni, talán ha 3D lenne.

2012. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!