Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen LCD TV-t érdemes venni...

Milyen LCD TV-t érdemes venni max.100-110 ezerig?

Figyelt kérdés

Leginkább LED (Edge LED) lenne a legjobb. 82 cm-es méret. Tudnátok ajánlani egy megbízható, kiváló ár/érték arányú (100 Hz-es Full HD) TV-t?


Én egy Samsung UE32D5000-et néztem ki. Van olyan, ami ebben az árkategóriában ettől jobb, vagy legalább ilyen jó és olcsóbb?



2012. máj. 11. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Edge led nem annyira jó inkább a backlit a jobb, tehát a teljes led háttérvilágítású, vagy a plazma tv.A Panasoniv Viera tv-k egy kicsit drágábbak de annál jobb minőségű tv-t nem tok ajánlani,meghát persze a Samsung sem olyan rossz.
2012. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, Panasonic a csúcs, de az 42"-tól indul.

Szóval valamelyik olcsó Samsung jó lesz, ennyi pénzért nem nagyon lesz eltérés a tv-k között.

2012. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy a Panasonic a Top, és van választék 32-es méretben, de sajnos elég drágán. Nincs ki tudja milyen nagy igényem, főleg csak filmezésre kell egy megbízható, napjainkban teljes mértékben helytálló TV. Találtam még egy LG-t. Szerintetek inkább a Samsung?
2012. máj. 12. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Válaszd azt amelyikhez a szíved húz. :D
2012. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad lehet :)
2012. máj. 13. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!