Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egyik belépő szintű LED TV...

Egyik belépő szintű LED TV sem tud automatikusan képarányt váltani, vagy csak a Samu? Ez csak TV-csatornáknál jellemző, vagy DVD lejátszó és USB-ről való filmlejátszás esetén is?

Figyelt kérdés

Emiatt ejtettem a Samsungot, de kezdek gyanakodni, hogy az LG 32LE4500 se képes erre. Akkor viszont maradok a Samunál.


Köszönöm!



2012. máj. 13. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem LG 26LE3300-am van és automatikusan átáll, igaz csak a Spektrumnál
2012. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetro ***** válasza:
Ha valamilyen filet játszok le a Samsung automatikusan állít képarányt. Ellenben tv csatornáknál szerintem nem tudhatja sehonnan, hogy mi a helyes arány.
2012. máj. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, elárulnád milyen Samsungról van szó? Köszi!
2012. máj. 13. 12:31
 4/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg miért ne tudhatná? A közel 10 éves Orava CRT-m tudja.
2012. máj. 13. 16:44
 5/5 tetro ***** válasza:
honnan szed adatot. ha egy filet játszok le, akkor ott meg van határozva a képméret. a tévé ez alapján állítja be. analóg tévéadásnál szerintem nem küldenek ilyen adatot a jellel. gondolom digitálisnál lehetséges lenne, de a magyar csatornák még most is 4:3as maszkolással adják a 16:9-es filmeket.
2012. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!