Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen véleményetek van a...

Milyen véleményetek van a Kindle Wifi-ről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon drágák a könyvek manapság ezért gondoltam beszerzek egy E könyv olvasót. Tudnék hozzá az internetről ingyen (Torrenten) könyvet tölteni és mindenhova magammma tudom vinni. Először a Kindle-t néztem ki magamnak. Az amazonról lehet rendelni 109$ért + tokkal együtt 150 dolcsi. Szerintetek ez jó vétel lenne? Mi a véleményetek magáról az Ekönyvekről? Jól lehet olvasni rajtuk?


Radeon



2012. máj. 13. 13:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem rosz nagyonhogy nincsenek gombjai?
2012. máj. 13. 13:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Olvasni nagyon jó, az eink majdnem olyan mint a papir, netezni is lehet (szükségmegoldásként) hírek, rss olvasásra alkalmas.

Hasznos rajta szótár(van/lehet magyar is).


Miért hiányzik a gombsor? (igaz nekem keyboard van), de az olvasáshoz nem kell, az email címet, jelszót elég egyszer beirni, erre elég a virtuális bill. is [link] , az esetleges weboldalakat pedig elmentheted könyvjelzőként.

A könnyebb szövegbevitelre (ha ez fontos) esetleg válaszd a Touch-ot, igaz ez drágább, de itt van hangszóró és fejhallgató csatlakozó (hangoskönyv és zenelejátszás).

[link]

2012. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem billentyűzetes Kindle-öm van, de igazából szinte semmire nem használom a billentyűzetet rajta, csak a jeszó beírására.

Egyébként nekem nagyon megérte az árát, sok könyvet tudtam letölteni hozzá, jó olvasni, nem fárasztja a szemet.

2012. máj. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!