Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Kindle Keyboard Wifi + Free...

A Kindle Keyboard Wifi + Free 3G verziójában ténylegesen használható a 3G szolgáltatás ingyenesen?

Figyelt kérdés
Nem kell hozzá telefont megadni? Rendes internetszolgáltatás lesz elérhető vele? Tudom, hogy lassabb lesz, de nekem már az is nagyon jó, hogyha a buszról el tudok küldeni egy e-mailt 3G-n.
2011. dec. 10. 23:49
 1/5 Pj0tr ***** válasza:

Hihi... A 3G-t csak arra tudod használni, hogy megvegyél egy könyvet az amazonről majd letöltsed. :D

Nem ingyen netet ad az amazon. Csak jófej, hogy bárhol meg tudjad venni a könyvét, ha van lefedettség.

2011. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor miért írják az egyikhez, hogy Free 3G (A keyboardosnál), a másikhoz meg hogy 3G (a touchnál)?


Mind2 verzión ilyen "használhatatlan" 3G lesz? Én eddig úgy értettem, hogy csak a touch lesz ilyen, a keyboardos az rendes 3G marad, de nem voltam benne biztos, gondoltam megkérdem.

2011. dec. 11. 10:33
 3/5 Pj0tr ***** válasza:

A free 3G azt jelenti, hogy nem kell wifi, hogy kapcsolódj az amazonhoz. Tehát teljesen igaz, hogy free 3G csak nem azt csinálsz amit akarsz.

Teljesen jogos. Az amzon elég profitorientált és sokszorosát kellene kicsengetnie a szolgáltatóknak, ha bármit csinálhatnának a userek, hiszen akkor sokszorosa lenne az adatforgalom is.

Az is ott van hogy ingyenes a házhozszállítás, de nem írhatod meg nekik, hogy vettél a média matyiban egy bazi nagy hűtőt, szállítsák már el hozzád :)

2011. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyár végén vett 3g-s Kindle-ben a teljes net ingyenesen hozzáférhető volt. Ez az új szériánál már nem így van, az meg tényleg kérdéses, hogy a Keyboard-os 3g-nél (ami megegyezik az előző generációval) mi a helyzet...
2012. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sic2 válasza:
Nos, tegnap kaptam meg a Kindle Keyboardom, és eloszlatnám a félreértéseket: INGYEN van benne a 3G-s internet. Bár ez az Experimental browser elég gáz, meg a sebesség lassú, de WIFI nélkül működik, és igen, az Amazon fizeti! :-)
2012. febr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!